Ο Ιωνννίδης νικητής στην 1η Ανάβαση Καϊμάκτσαλαν

Την Κυριακή 5-10-2014 διεξήχθη η «1η Ανάβαση Καϊμάκτσαλαν» από τους διοργανωτές Π.Α.Σ. ΠΗΝΕΙΟ Λάρισας και ΣΥΛΛΟΓΟ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ, υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Ποδηλασίας και με την συνεργασία των ΔΗΜΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ, με απόλυτη οργανωτική επιτυχία, κατά κοινή ομολογία συμμετεχόντων και διοργανωτών.

Στην εκκίνηση συναντήθηκαν 75 ποδηλάτες από όλη την Ελλάδα για να τρέξουν την ανηφορική διαδρομή των 35 χιλ με εκκίνηση από το κέντρο της Πόλης της Έδεσσας και τερματισμό το Σαλέ του Καϊμάκτσαλαν στα 2050 μέτρα. Η διαδρομή δύσκολη, για δυνατά πόδια με κλίσεις που έφταναν έως και 18 % και μακράς διαρκείας κλίσεις των 12-15% , ενώ οι κατηφόρες λιγοστές. Το βουνό στάθηκε φιλόξενο προς όλους τους αθλητές, συνοδούς και θεατές του αγώνα καθώς οι καιρικές συνθήκες όχι μόνο επέτρεψαν την άψογη διεξαγωγή αλλά ήταν οι ιδανικές που επικράτησαν καθ΄όλη την διάρκεια της διοργάνωσης . Η υψηλότερη ανάβαση που διεξήχθη ποτέ στην Ελλάδα άφησε ευχαριστημένους ιδιαίτερα τους αθλητές, αλλά και συνοδούς και θεατές που ανέμεναν τους αθλητές να τερματίσουν υπό μουσική υπόκρουση. Όλοι οι συμμετέχοντες αθλητές και συνοδοί απόλαυσαν γεύμα που προσφέρθηκε μετά το τέλος του αγώνα, ενώ οι εκπλήξεις συνεχίστηκαν στις απονομές αφού μοιράστηκαν σε όλους τους πρώτους έξι νικητές, δώρα από την Εταιρεία «Racing Cycles» και το κατάστημα «Δαλαβίκαςbikes». Ο πρώτος Άνδρας αθλητής κέρδισε ένα κράνος της εταιρείας KASK προσφορά της «Racing Cycles».

Ο Π.Α.Σ. Πηνειός οφείλει να εκφράσει τις θερμές του ευχαριστίες σε όσους βοήθησαν στη άψογη διεξαγωγή του αγώνα: στον συνδιοργανωτή ΣΥΛΛΟΓΟ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ και συγκεκριμένα στον Ροδίφτση Χρήστο, στον Φανιώπουλο Λάκη, στον Σιώνη Γρηγόρη, Κυζιρίδη Γρηγόρη, στο ΔΗΜΟ ΕΔΕΣΣΑΣ για την διάθεση λεωφορείου για την μεταφορά των αθλητών, στην Εταιρεία Ακινήτων Δημοσίου ΕΤΑΔ ΑΕ και ιδιαίτερα στον Κο Δρίβα Παναγιώτη για την παραχώρηση του Σαλέ, στην Τροχαία Έδεσσας για τη διάθεση τεσσάρων οχημάτων και την ασφαλή διεξαγωγή του  αγώνα,στον εθελοντή Ιατρό του αγώνα Ρωσικόπουλο Βασίλη, στους εθελοντές από την ΕΔΟΜΑΚ “ΗΦΑΙΣΤΟΣ” Σκύδρας, στην Κα Βυζοβίτου Θεοδώρα που παραχώρησε το σπιτάκι και το ρεύμα στον τερματισμό του αγώνα καθώς και σε όλους όσους συντέλεσαν με την παρουσία τους και την εθελοντική προσφορά τους στη πραγματοποίηση του αγώνα. Να ευχαριστήσουμε ακόμη θερμά τον Μορφωτικό Σύλλογο  Κερασιάς για τις τροφοδοσίες με  φρούτα και ισοτονικά, τα Νερά  «Δροσιά», και τους χορηγούς του αγώνα: την εταιρεία «RacingCycles» (με τις εταιρείες που αντιπροσωπεύει Cipollini, Wilier, FSA, EddyMerckx, Campagnolo, Kask, BikeworkX) για τα δώρα που διέθεσε στους πρώτους αθλητές όλων των κατηγοριών, το κατάστημα «Δαλαβίκαςbikes» για τα δώρα που διέθεσε στους έξι πρώτους αθλητές όλων των κατηγοριών, το κατάστημα ποδηλάτων “CICLISTA” του Σέξτου  Ελευθέριου, το κατάστημα ποδηλάτων Καγιαλόγλου Πέτρου και το κατάστημα ποδηλάτων Γιούρου Αντώνιου, το Καφέ “Quality” του Ευάγγελου  Κωνσταντινίδη για τη προσφορά των ηχητικών συνόλων στη εκκίνηση και στο τερματισμό, και τέλος το κατάστημα  Αθλητικών ειδών «Μαρίνος Sport» για το πανό του αγώνα.

Ο ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ευχαριστεί όλους τους αθλητές, συνοδούς και θεατές που συμμετείχαν με την καλή τους διάθεση στον αγώνα και συγχαίρει τους αθλητές για τις επιδόσεις τους. Στόχος του ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΥ και του συνδιοργανωτή Συλλόγου Βετεράνων Αθλητών Στίβου Έδεσσας, είναι η καθιέρωση του αγώνα ως ένα μεγάλο ποδηλατικό γεγονός με μεγάλη συμμετοχή αθλητών από την Ελλάδα και το εξωτερικό.

Τα αποτελέσματα του αγώνα έχουν ως εξής:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΤ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΑΤΗΓ

ΠΟΛΗ

ΟΜΑΔΑ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ανδρών

0

ETCETERA

1:36:42

2

ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ανδρών

0

ΠΟ ΒΕΛΟΣ

1:49:47

3

ΚΑΚΑΕΣ

ΒΑΪΟΣ

Ανδρών

ΛΑΡΙΣΑ

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

1:50:50

4

ΒΑΣΙΛΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ανδρών

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ

1:55:15

5

ΧΟΡΤΟΜΑΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ανδρών

ΣΕΡΡΕΣ

ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ

1:59:24

6

ΣΙΩΠΙΔΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ

Ανδρών

0

ΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

1:59:51

7

ΣΑΜΑΡΑΣ

ΣΑΡΑΝΤΗΣ

Ανδρών

0

ΠΟ ΒΕΛΟΣ

2:08:51

8

ΠΑΝΤΑΖΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ανδρών

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ

2:10:20

9

ΚΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ανδρών

0

ΠΟ ΒΕΛΟΣ

2:10:20

10

ΙΝΕΠΟΛΟΓΛΟΥ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Ανδρών

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ

2:10:20

11

KYLE

KIMBLE

Ανδρών

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ

2:26:17

12

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ανδρών

ΛΑΡΙΣΑ

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

2:26:17

13

ΚΑΜΠΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Ανδρών

ΛΑΡΙΣΑ

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

2:40:14

-

ΙΩΑΚΕΙΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ανδρών

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ

DNF

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ

ΚΑΤ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΑΤΗΓ

ΠΟΛΗ

ΟΜΑΔΑ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΖΕΓΚΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Εφήβων

0

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ

1:49:47

2

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Εφήβων

0

ΑΙΟΛΟΣ

1:50:50

ΜΑΣΤΕΡΣ 30+

ΚΑΤ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΑΤΗΓ

ΠΟΛΗ

ΟΜΑΔΑ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΝΑΪΣΙΔΗΣ

ΣΥΜΕΩΝ

ΜΑΣΤΕΡΣ 30+

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΠΟ ΒΕΛΟΣ

1:55:15

2

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΣΤΕΡΣ 30+

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

1:59:31

3

ΠΟΛΥΖΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΑΣΤΕΡΣ 30+

ΛΑΡΙΣΑ

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

2:03:39

4

ΣΚΡΕΚΗΣ

ΛΟΥΚΑΣ

ΜΑΣΤΕΡΣ 30+

ΑΘΗΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

2:17:03

5

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΑΣΤΕΡΣ 30+

ΛΑΡΙΣΑ

Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

2:25:10

ΜΑΣΤΕΡΣ 40+

ΚΑΤ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΑΤΗΓ

ΠΟΛΗ

ΟΜΑΔΑ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΣΤΕΡΣ 40+

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΠΟ ΒΕΛΟΣ

1:59:31

2

ΝΑΛΕΝΤΖΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΣΤΕΡΣ 40+

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΠΟ ΒΕΛΟΣ

1:59:31

3

ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΝΙΔΗΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΜΑΣΤΕΡΣ 40+

ΛΑΡΙΣΑ

ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

2:05:38

4

ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΑΣΤΕΡΣ 40+

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ

2:10:20

ΜΑΣΤΕΡΣ 50+

ΚΑΤ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΑΤΗΓ

ΠΟΛΗ

ΟΜΑΔΑ

ΧΡΟΝΟΣ

1

SIXMITH

PHIL

ΜΑΣΤΕΡΣ 50+

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ

1:59:01

2

ΝΤΑΟΥΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΑΣΤΕΡΣ 50+

ΛΑΡΙΣΑ

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

2:33:06

ΟΡΕΝ Εως 29

ΚΑΤ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΑΤΗΓ

ΠΟΛΗ

ΟΜΑΔΑ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Εως 29

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

PODILATOMANIA

1:49:47

2

ΓΚΟΓΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Εως 29

ΣΕΡΡΕΣ

ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ

1:53:36

3

ΜΑΘΙΟΥ

ΜΙΛΑΝ

Εως 29

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ

1:59:01

4

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Εως 29

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:01:47

5

ΑΓΤΖΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Εως 29

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

0

2:03:00

6

ΓΚΑΛΕΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Εως 29

ΕΔΕΣΣΑ

CILISTA DEL NORD”

2:14:51

7

ΑΓΟΡΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Εως 29

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:22:53

8

ΜΙΧΑΙΛΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Εως 29

ΚΙΛΚΙΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:31:26

9

ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΦΑΝΗΣ

Εως 29

ΕΔΕΣΣΑ

ΕΔΕΣΣΑ

3:36:20

-

JUSTIN

FISHER

Εως 29

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ

DNF

ΟΡΕΝ 30+

ΚΑΤ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΑΤΗΓ

ΠΟΛΗ

ΟΜΑΔΑ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

30-39

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ACTION BIKE CLUB

2:03:39

2

ΚΑΡΤΑΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

30-39

ΡΙΖΑΡΙ

Cafe-Nouvel Cyclingspot

2:09:15

3

ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

30-39

ΕΔΕΣΣΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:36:27

4

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

30-39

0

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:47:41

5

ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

30-39

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:52:47

ΟΡΕΝ 40+

ΚΑΤ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΑΤΗΓ

ΠΟΛΗ

ΟΜΑΔΑ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΜΑΝΖΑΒΙΝΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

40-49

ΒΟΛΟΣ

ΠΟ ΒΟΛΟΥ

2:05:38

2

ΖΩΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

40-49

ΤΡΙΚΑΛΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:08:51

3

ΣΚΑΠΑΡΙΩΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

40-49

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

2:08:53

4

ΜΠΟΥΛΟΥΜΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

40-49

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:12:41

5

ΣΕΞΤΟΣ

ΛΕΥΤΕΡΗΣ

40-49

ΕΔΕΣΣΑ

CILISTA DEL NORD”

2:13:31

6

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

40-49

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ

2:17:50

7

ΝΤΑΟΥΚΑΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

40-49

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:19:35

8

ΣΑΡΜΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

40-49

ΕΔΕΣΣΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:25:09

9

ΔΗΜΟΥΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

40-49

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

2:19:33

10

ΦΡΑΝΤΖΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

40-49

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

2:42:28

11

ΒΛΑΧΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

40-49

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΑΡΑΧΑΒΗ

2:43:41

12

ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

40-49

ΕΔΕΣΣΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:54:00

13

ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

40-49

ΕΔΕΣΣΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

3:16:15

-

ΚΑΤΣΙΚΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

40-49

ΤΡΙΚΑΛΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

DNF

ΟΡΕΝ 50+

ΚΑΤ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΑΤΗΓ

ΠΟΛΗ

ΟΜΑΔΑ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΡΟΥΝΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

50+

ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ

2:04:59

2

ΚΟΥΜΑΓΚΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

50+

ΝΑΟΥΣΑ

ΠΟ.ΦΥ.Ο.ΝΑΟΥΣΑΣ

2:06:21

3

ΡΑΝΤΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

50+

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

2:11:55

4

ΣΙΩΝΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

50+

ΕΔΕΣΣΑ

ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

2:17:19

5

ΜΩΡΑΙΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

50+

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

2:19:15

6

ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

50+

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:23:46

7

ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ

50+

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:27:17

8

ΠΑΡΙΖΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

50+

ΝΑΟΥΣΑ

ΠΟ.ΦΥ.Ο.ΝΑΟΥΣΑΣ

2:31:08

9

ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

50+

ΕΔΕΣΣΑ

ΕΔΕΣΣΑ

2:31:36

10

ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ

ΣΤΕΛΙΟΣ

50+

ΝΑΟΥΣΑ

ΠΟ.ΦΥ.Ο.ΝΑΟΥΣΑΣ

2:31:48

11

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

50+

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΜΤΒ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

2:33:51

12

ΠΑΡΙΖΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

50+

ΝΑΟΥΣΑ

ΠΟ.ΦΥ.Ο.ΝΑΟΥΣΑΣ

2:42:04

13

ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

50+

0

AMSTERDAM TEAM

2:43:33

14

ΓΕΡΓΗΣ

ΤΡΥΦΩΝ

50+

ΕΔΕΣΣΑ

ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

2:53:16

15

ΣΤΟΙΚΙΔΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

50+

ΚΟΜΜΟΤΗΝΗ

ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

3:12:23

16

ΜΠΟΥΛΙΟΣ

ΚΩΣΤΑΣ

50+

ΑΘΗΝΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

3:20:15

-

ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

50+

ΕΔΕΣΣΑ

ΕΔΕΣΣΑ

DNF

 

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

  • Δεν βρέθηκαν σχετικά άρθρα

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


+ 4 = 5

Email
Print
WP Socializer Aakash Web