Αποτελέσματα 1ο Κύπελλο Ανάβασης- Ολύμπου -1η Ανάβαση Καλλιπεύκης

Γενική Κατάταξη

ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 111 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ETCETERA-4BIKES 0:51:23
2 118 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ Π.Γ.Σ. 0:55:43
3 39 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:55:50
4 104 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΑΘΗΝΑ ΑΙΟΛΟΣ 0:56:00
5 101 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΑΘΗΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:56:15
6 48 GIORGI GOBATZE ΕΩΣ 30 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΗΝΕΙΟΣ 0:57:53
7 21 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 0:58:54
8 33 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΦΗΒΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:59:27
9 24 ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑ 0:59:30
10 19 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Π. Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:59:48
11 25 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑ 0:59:54
12 110 ΠΑΓΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Π. Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:00:54
13 109 ΠΑΓΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Π. Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:01:33
14 28 ΜΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΒΕΛΟΣ 1:01:45
15 50 ΧΡΙΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΩΣ 30 ΚΑΝΑΔΑΣ 0 1:02:22
16 57 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΕΝ 30+ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1:02:31
17 20 ΓΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Π. Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:02:43
18 52 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΩΣ 30 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΒΕΛΟΣ 1:02:50
19 113 ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:03:06
20 71 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΒΑΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:03:22
21 92 SIXSMITΗ PHIL ΟΡΕΝ 50+ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 1:04:19
22 34 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ ΕΦΗΒΟΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Π. Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:04:25
23 69 ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΕΝ 40+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:04:38
24 35 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΗΒΟΙ ΑΘΗΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1:04:57
25 29 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΑΙΔΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΒΕΛΟΣ 1:05:14
26 84 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΛΑΡΙΣΑ 0 1:05:14
27 64 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΕΝ 30+ 0 0 1:05:18
28 61 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΕΝ 30+ ΑΘΗΝΑ ACTION BIKE CLUB 1:05:39
29 107 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:05:59
30 5 ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:06:02
31 78 ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:06:02
32 65 ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΠΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΡΕΝ 30+ ΕΔΕΣΣΑ RIDE CYCLE TEAM 1:06:29
33 63 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΟΡΕΝ 30+ 0 0 1:06:48
34 75 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:06:55
35 59 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΡΕΝ 30+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:07:16
36 68 ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΕΝ 40+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Π. Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:07:16
37 30 ΣΕΚΛΕΙΖΙΏΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΛΑΡΙΣΑ Π.Γ.Σ. 1:08:01
38 40 ΣΕΛΙΒΑΝΩΦ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ ΕΦΗΒΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΒΕΛΟΣ 1:08:14
39 106 ΒΑΜΒΑΤΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:08:22
40 41 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΟΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Π.Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:08:40
41 89 ΝΤΡΙΒΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΟ ΠΑΡΙΣΑΣ 1:08:53
42 72 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΕΝ 40+ ΠΑΤΡΑ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 1:10:01
43 81 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:10:13
44 98 ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΒΟΛΟΣ 0 1:10:43
45 66 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΡΕΝ 30+ ΛΑΡΙΣΑ Π.Γ.Σ. 1:11:03
46 80 ΓΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΡΕΝ 40+ 0 0 1:12:06
47 96 ΡΟΥΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΔΡΑ 1:12:20
48 90 ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΕΝ 50+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:12:20
49 67 ΖΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΕΝ 30+ ΛΑΡΙΣΑ 0 1:12:37
50 138 ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΟΡΕΝ 30+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:13:16
51 76 ΜΠΡΑΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΕΝ 40+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:13:18
52 139 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΟΡΕΝ 30+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:13:18
53 112 ΜΑΚΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:14:29
54 36 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΦΗΒΟΙ ΑΘΗΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1:15:14
55 91 ΚΡΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΛΑΡΙΣΑ ……………………… 1:15:49
56 93 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΡΟΥΜΑΝΙΑ Biexpert racing team 1:16:28
57 38 ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΟΙ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:17:15
58 62 ΝΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΕΝ 30+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 1:17:15
59 79 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΡΕΝ 40+ 0 0 1:17:40
60 31 ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΙΔΕΣ ΛΑΡΙΣΑ Π.Γ.Σ. 1:18:16
61 22 ΖΝΤΡΙΒΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΙΔΕΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:21:31
62 95 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΡΕΝ 50+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:21:31
63 117 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΒΕΛΟΣ 1:22:23
64 105 ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:23:03
65 108 ΠΕΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1:25:00
66 97 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ 1:25:46
67 83 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:31:12
68 82 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:33:20
69 119 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ Π.Γ.Σ. 1:34:30
70 88 ΧΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΟ ΠΑΡΙΣΑΣ 1:34:30
71 51 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΩΣ 30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:34:42
72 23 ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:36:48
73 70 ΛΙΑΚΟΥΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΡΕΝ 40+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:37:43
74 3 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΟΡΕΝ 50+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:38:25
75 114 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:39:31
76 60 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΕΝ 30+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:40:25
77 99 ΣΙΟΓΚΑΣ ΙΩΣΗΦ ΟΡΕΝ 50+ ΕΔΕΣΣΑ RIGHT CYCLE TEAM 1:41:04
78 6 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΑΚΡΑΤΟΥ ΒΟΛΟΥ 1:41:14
79 87 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΟ ΠΑΡΙΣΑΣ 1:45:03
80 94 ΞΑΝΘOΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΛΑΡΙΣΑ ……………………… 2:00:00
81 77 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΛΑΡΙΣΑ …………………. 2:05:05

-

Κατηγορία Ανδρών


ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
111 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ETCETERA-4BIKES 0:51:23
118 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ Π.Γ.Σ. 0:55:43
104 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΑΘΗΝΑ ΑΙΟΛΟΣ 0:56:00
101 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΑΘΗΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:56:15
110 ΠΑΓΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Π. Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:00:54
109 ΠΑΓΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Π. Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:01:33
113 ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:03:06
107 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:05:59
106 ΒΑΜΒΑΤΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:08:22
112 ΜΑΚΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:14:29
117 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΒΕΛΟΣ 1:22:23
105 ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:23:03
108 ΠΕΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1:25:00
119 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ Π.Γ.Σ. 1:34:30
114 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:39:31

-

Κατηγορία Γυναικών

ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 5 ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:06:02
2 6 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΒΟΛΟΣ ΑΚΡΑΤΟΣ 1:41:14

-

Κατηγορία Εφήβων

ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 39 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:55:50
2 33 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΦΗΒΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:59:27
3 34 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ ΕΦΗΒΟΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Π. Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:04:25
4 35 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΗΒΟΙ ΑΘΗΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1:04:57
5 40 ΣΕΛΙΒΑΝΩΦ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ ΕΦΗΒΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΒΕΛΟΣ 1:08:14
6 41 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΟΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Π.Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:08:40
7 36 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΦΗΒΟΙ ΑΘΗΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1:15:14
8 38 ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΟΙ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:17:15

-

Κατηγορία Παίδων

ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 21 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 0:58:54
2 24 ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑ 0:59:30
3 19 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Π. Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:59:48
4 25 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑ 0:59:54
5 28 ΜΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΒΕΛΟΣ 1:01:45
6 20 ΓΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Π. Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:02:43
7 29 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΑΙΔΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΒΕΛΟΣ 1:05:14
8 30 ΣΕΚΛΕΙΖΙΏΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΛΑΡΙΣΑ Π.Γ.Σ. 1:08:01
9 31 ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΙΔΕΣ ΛΑΡΙΣΑ Π.Γ.Σ. 1:18:16
10 22 ΖΝΤΡΙΒΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΙΔΕΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:21:31
11 23 ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:36:48

-

Κατηγορία Όπεν έως 30 ετών

ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 48 GIORGI GOBATZE ΕΩΣ 30 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΗΝΕΙΟΣ 0:57:53
2 50 ΧΡΙΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΩΣ 30 ΚΑΝΑΔΑΣ 0 1:02:22
3 52 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΩΣ 30 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΒΕΛΟΣ 1:02:50
4 51 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΩΣ 30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:34:42

-

Κατηγορία Όπεν 30+


ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
57 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΕΝ 30+ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1:02:31
64 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΕΝ 30+ 0 0 1:05:18
61 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΕΝ 30+ ΑΘΗΝΑ ACTION BIKE CLUB 1:05:39
65 ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΠΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΡΕΝ 30+ ΕΔΕΣΣΑ RIDE CYCLE TEAM 1:06:29
63 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΟΡΕΝ 30+ 0 0 1:06:48
59 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΡΕΝ 30+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:07:16
66 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΡΕΝ 30+ ΛΑΡΙΣΑ Π.Γ.Σ. 1:11:03
67 ΖΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΕΝ 30+ ΛΑΡΙΣΑ 0 1:12:37
138 ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΟΡΕΝ 30+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:13:16
139 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΟΡΕΝ 30+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:13:18
62 ΝΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΕΝ 30+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 1:17:15
60 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΕΝ 30+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:40:25

-

Κατηγορία Όπεν 40+

ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 71 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΒΑΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:03:22
2 69 ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΕΝ 40+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:04:38
3 84 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΛΑΡΙΣΑ 0 1:05:14
4 78 ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:06:02
5 75 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:06:55
6 68 ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΕΝ 40+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Π. Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:07:16
7 72 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΕΝ 40+ ΠΑΤΡΑ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 1:10:01
8 81 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:10:13
9 80 ΓΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΡΕΝ 40+ 0 0 1:12:06
10 76 ΜΠΡΑΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΕΝ 40+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:13:18
11 79 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΡΕΝ 40+ 0 0 1:17:40
12 83 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:31:12
13 82 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:33:20
14 70 ΛΙΑΚΟΥΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΡΕΝ 40+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:37:43
15 77 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ ΟΡΕΝ 40+ ΛΑΡΙΣΑ …………………. 2:05:05

-

Κατηγορία Όπεν 50+

ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 92 SIXSMITΗ PHIL ΟΡΕΝ 50+ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 1:04:19
2 89 ΝΤΡΙΒΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΟ ΠΑΡΙΣΑΣ 1:08:53
3 98 ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΒΟΛΟΣ 0 1:10:43
4 96 ΡΟΥΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΔΡΑ 1:12:20
5 90 ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΕΝ 50+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:12:20
6 91 ΚΡΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΛΑΡΙΣΑ ……………………… 1:15:49
7 93 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΡΟΥΜΑΝΙΑ Biexpert racing team 1:16:28
8 95 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΡΕΝ 50+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:21:31
9 97 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ 1:25:46
10 88 ΧΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΟ ΠΑΡΙΣΑΣ 1:34:30
11 3 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΟΡΕΝ 50+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:38:25
12 99 ΣΙΟΓΚΑΣ ΙΩΣΗΦ ΟΡΕΝ 50+ ΕΔΕΣΣΑ RIGHT CYCLE TEAM 1:41:04
13 87 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΛΑΡΙΣΑ ΠΟ ΠΑΡΙΣΑΣ 1:45:03
14 94 ΞΑΝΘOΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΡΕΝ 50+ ΛΑΡΙΣΑ ……………………… 2:00:00


Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

  • Δεν βρέθηκαν σχετικά άρθρα

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


− 3 = 6

Email
Print
WP Socializer Aakash Web