Αποτελέσματα 2ου Γύρου Αρφάρα-Πηδημα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ου ΓΥΡΟΥ ΑΡΦΑΡΑ-ΠΗΔΗΜΑ (1/3/2015)

Κατηγορία Παμπαίδων (20χλμ)

Σειρά Άφιξης

Ονοματεπώνυμο

Σύλλογος/Ομάδα

Επίδοση

1ος

Αναστασόπουλος Κωνσταντίνος

Σπαρτιατικός Γ.Σ.

43:10

2ος

Δημητρόπουλος Παναγιώτης

Σπαρτιατικός Γ.Σ.

43:10

3ος

Σουλτάνης Ιωάννης

Σπαρτιατικός Γ.Σ.

43:30

4ος

Κωνσταντάκος Βασίλειος

Σπαρτιατικός Γ.Σ.

43:30

5ος

Μαρίνης Επαμεινώνδας

ΑΕΚ Τρίπολης

43:37

6ος

Κατσιαρδής Γεώργιος

ΑΕΚ Τρίπολης

43:37

7ος

Κατσιαρδής Νικόλαος

ΑΕΚ Τρίπολης

43:55

8ος

Φαρφαράς Βασίλειος

ΑΕΚ Τρίπολης

44:00

9ος

Κυριακόπουλος Νικόλαος

ΑΕΚ Τρίπολης

44:05

10ος

Χλέπας Δημήτριος

ΑΕΚ Τρίπολης

44:06

11ος

Γρουσουζάκος Γεώργιος

Μεσσηνιακός Γ.Σ.

44:53

Κατηγορία Παίδων (60χλμ)

Σειρά Άφιξης

Ονοματεπώνυμο

Σύλλογος/Ομάδα

Επίδοση

1ος

Χριστάκος Δημήτριος

Σπαρτιατικός Γ.Σ.

01:33:50

2ος

Δημητρόπουλος Βασίλειος

Σπαρτιατικός Γ.Σ.

01:34:17

3ος

Νταβουτιάν Γεώργιος

Μεσσηνιακός Γ.Σ.

01:34:50

4ος

Φριτζίλας Γεώργιος

ΑΕΚ Τρίπολης

01:53:25

5ος

Μαραγκός Νικόλαος

Ολυμπιακός Περιστ.

01:53:35

6ος

Βασιλείου Μιχαήλ

ΑΕΚ Τρίπολης

01:57:00

7ος

Δαρσακλής Σταύρος

Μεσσηνιακός Γ.Σ.

01:57:40

8ος

Σκουρτσίδης Λεωνίδας

Μεσσηνιακός Γ.Σ.

01:58:50

9ος

Γεωργιόπουλος Γεώργιος

Μεσσηνιακός Γ.Σ.

01:59:54

10ος

Μανεσιώτης Πέτρος

Μεσσηνιακός Γ.Σ.

01:59:54

11ος

Φραμπίτσης Δημήτριος

Γ.Σ. Δύμης

DNF

Κατηγορία Εφήβων (100χλμ)

Σειρά Άφιξης

Ονοματεπώνυμο

Σύλλογος/Ομάδα

Επίδοση

1ος

Παπαστάθης Κωνσταντίνος

Σπαρτιατικός Γ.Σ.

02:44:50

2ος

Βίλα Αιμιλιάνο

Π.Τ.Σ. Πύργου

02:44:59

3ος

Βασιλαντωνάκης Στέφανος

Α.Ο. Θησέας

02:45:01

4ος

Σταυρόπουλος Σωτήριος

Α.Ο. Διομήδης

02:45:25

5ος

Μπούρας Στέφανος

ΑΕΚ Τρίπολης

02:51:36

6ος

Ατζέμης Μιχαήλ Αλκίνοος

Ολυμπιακός Περιστ.

02:51:40

7ος

Τρυπίλας Ιωάννης

Π.Ο. Πατρών

-1 στροφή

8ος

Μπουγιούκος Αριστείδης

ΑΕΚ Τρίπολης

-1 στροφή

Κατηγορία Γυναικών (60χλμ)

Σειρά Άφιξης

Ονοματεπώνυμο

Σύλλογος/Ομάδα

Επίδοση

1η

Φασόη Βαρβάρα

Ολυμπιακός Περιστ.

01:36:53

2η

Πρίντεζη Χριστίνα

Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας

01:39:46

3η

Πολυχρονοπούλου Κάλλια

Κορινθιακός Π.Ο.

01:43:12

4η

Αφεντουλίδη Ναταλί

Α.Ο. Ολυμπιακός

DNF

5η

Ματσαμά Μαρία

Α.Ο. Ολυμπιακός

DNF

Κατηγορία Μάστερς Α΄ (60χλμ)

Σειρά Άφιξης

Ονοματεπώνυμο

Σύλλογος/Ομάδα

Επίδοση

1ος

Βλάχος Ιωάννης

Κορινθιακός Π.Ο.

01:34:00

2ος

Παπαδημητρίου Σταμάτης

Κορινθιακός Π.Ο.

01:34:17

3ος

Γύφτουλας Πέτρος

Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής

01:34:19

4ος

Μπαζάρογλου Ανδρέας

Α.Ο. Πήγασος

01:34:23

5ος

Λεβειδιώτης Ιωάννης

Κορινθιακός Π.Ο.

01:34:25

6ος

Γουλιμής Παναγιώτης

Α.Ο. Πήγασος

01:34:28

7ος

Καλογεράτος Διονύσιος

Π.Ο. Πατρών

01:35:05

8ος

Κάπος Γεώργιος

Α.Ο. Διομήδης

01:35:08

9ος

Μπελέρης Βασίλειος

Κορινθιακός Π.Ο.

01:35:20

10ος

Μπέρτσος Διονύσιος

Π.Ο. Πατρών

01:39:01

11ος

Λαμπρόπουλος Απόστολος

Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής

01:39:05

12ος

Παπαδόπουλος Γεώργιος

Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής

01:39:05

13ος

Σπυρόπουλος Νικόλαος

Π.Ο. Πατρών

01:41:14

Κατηγορία Μάστερς Β΄ (60χλμ)

Σειρά Άφιξης

Ονοματεπώνυμο

Σύλλογος/Ομάδα

Επίδοση

1ος

Καταπόδης Λουκάς

Α.Ο. Πήγασος

01:28:16

2ος

Γεωργουδάκης Σωτήριος

Κορινθιακός Π.Ο.

01:34:20

3ος

Γκότσης Ανδρέας

Π.Ο. Πατρών

01:35:18

4ος

Τέκος Απόστολος

Π.Ο. Πατρών

01:35:20

5ος

Χριστακόπουλος Αναστάσιος

Π.Τ.Σ. Πύργου

01:36:01

6ος

Βεργετόπουλος Παναγιώτης

Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής

01:36:05

7ος

Κούλης Μανώλης

Α.Ο. Πήγασος

01:36:54

8ος

Κούλης Μαρίνος

Α.Σ. Περιστερίου

01:37:26

9ος

Κόλλιας Σωτήριος

Κορινθιακός Π.Ο.

01:37:57

10ος

Μητρούλιας Παναγιώτης

Π.Ο. Πατρών

01:38:51

11ος

Τσερώνης Παναγιώτης

Σπαρτιατικός Γ.Σ.

01:39:44

12ος

Τζουτζόπουλος Απόστολος

Κορινθιακός Π.Ο.

01:39:55

13ος

Τσιλιάνος Δημήτριος

Π.Ο. Πατρών

01:42:10

14ος

Τζόλας Χρήστος

Α.Ο. Πήγασος

01:48:51

15ος

Καλλιανός Μιχαήλ

Α.Ο. Διομήδης

01:53:15

16ος

Γρουμπός Βλάσιος

Κορινθιακός Π.Ο.

01:53:30

17ος

Βλάχος Γεώργιος

Φ.Ο. Πύργου

01:55:51

18ος

Μπάκας Αθανάσιος

Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής

01:59:04

19ος

Κατσάς Ιωάννης

Ποδηλατόδρομος

01:59:30

20ος

Αλυσανδράκης Παναγιώτης

ΑΕΚ Αθηνών

-2 στροφές

Κατηγορία Μάστερς Γ΄ (60χλμ)

Σειρά Άφιξης

Ονοματεπώνυμο

Σύλλογος/Ομάδα

Επίδοση

1ος

Δαλέζιος Ιωσήφ

Α.Ο. Διομήδης

01:35:15

2ος

Κόλλιας Μαρίνος

Κορινθιακός Π.Ο.

01:36:12

3ος

Σταυρινός Νικόλαος

Κορινθιακός Π.Ο.

01:36:18

4ος

Μορώνης Νικόλαος

Π.Ο. Πατρών

01:36:22

5ος

Φούζας Παναγιώτης

Κορινθιακός Π.Ο.

01:38:17

6ος

Ροδόπουλος Αργύριος

Κορινθιακός Π.Ο.

01:39:42

Κατηγορία Μάστερς Δ΄ (60χλμ)

Σειρά Άφιξης

Ονοματεπώνυμο

Σύλλογος/Ομάδα

Επίδοση

1ος

Μυστριώτης Βασίλειος

Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής

01:53:34

Κατηγορία Νέων (100χλμ)

Σειρά Άφιξης

Ονοματεπώνυμο

Σύλλογος/Ομάδα

Επίδοση

1ος

Χριστόπουλος Παναγιώτης

Π.Ο. Πατρών

02:44:47

2ος

Θεοδωρόπουλος Αθανάσιος

Π.Ο. Πατρών

02:45:25

3ος

Κουγκούλης Κωνσταντίνος

Π.Τ.Σ. Πατρών

02:45:54

4ος

Κεφάλας Αριστόδημος

ΑΕΚ Τρίπολης

-1 στροφή

Κατηγορία Ανδρών (100χλμ)

Σειρά Άφιξης

Ονοματεπώνυμο

Σύλλογος/Ομάδα

Επίδοση

1ος

Γκαζώνης Πέτρος

Α.Ο. Θησέας

02:44:33

2ος

Κανελλόπουλος Σταύρος

ΠΣΚ Θράκας Ιππέας

02:44:33

3ος

Δημητρακόπουλος Δημήτριος

ΠΣΚ Θράκας Ιππέας

02:44:35

4ος

Τριανταφύλλου Ανδρέας

Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας

02:44:36

5ος

Σιμιτζής Γρηγόριος

Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας

02:44:36

6ος

Νείλας Γεώργιος

Α.Ο. Αίολος

02:44:37

7ος

Χριστοδουλάκης Γεώργιος

ΠΣΚ Θράκας Ιππέας

02:44:38

8ος

Παναγιωτόπουλος Παύλος

Ολυμπιακός Περιστ.

02:44:45

9ος

Χαλκιόπουλος Παύλος

Π.Ο. Πατρών

02:44:45

10ος

Τζαννής Κίμωνας

Α.Ο Θησέας

02:44:45

11ος

Μουρίκης Κωνσταντίνος

Α.Ο. Αίολος

02:44:47

12ος

Παπαγεωργίου Αθανάσιος

Π.Ο. Πατρών

02:44:55

13ος

Διαμαντόπουλος Λάμπρος

Παναθηναϊκός Α.Ο.

02:44:55

14ος

Καραγιάννης Ηλίας

Π.Ο. Πατρών

02:45:05

15ος

Κουλολιάς Γεώργιος

Παναθλητικός Τρίπ.

02:45:05

16ος

Κακλαμάνος Μιχαήλ

ΑΕΚ Αθηνών

02:45:05

17ος

Ροβάκης Δημήτριος

Τάλος

02:45:06

18ος

Θεοδωρόπουλος Αθανάσιος

Π.Ο. Πατρών

02:45:15

19ος

Ταράτσας Χαράλαμπος

ΑΕΚ Αθηνών

02:45:25

20ος

Κορακάς Ευάγγελος

Παναθηναϊκός Α.Ο.

02:45:30

21ος

Ζαχαριάδης Ευάγγελος

Α.Ο. θησέας

02:45:40

22ος

Κρίππελ Ματτίας

Παναθηναϊκός Α.Ο.

02:45:52

23ος

Αχτύπης Αντώνιος

Π.Ο. Πατρών

02:45:52

24ος

Ζδράλης Κωνσταντίνος

Παναθηναϊκός Α.Ο.

02:45:58

25ος

Δούσης Παναγιώτης

Μεσσηνιακός Γ.Σ.

02:57:44

26ος

Καμνίτσης Παναγιώτης

Ολυμπιακός Περιστ.

02:57:44

27ος

Μπρούλης Αλέξιος

Παναθηναϊκός Α.Ο.

02:57:44

28ος

Αναστασόπουλος Αναστάσιος

ΑΕΚ Αθηνών

02:57:49

29ος

Καπετάνης Κλεάνθης

Φ.Ο. Πύργου

02:57:58

30ος

Οικονομίδης Βασίλειος

Παναθηναϊκός Α.Ο.

-1 στροφή

31ος

Γεωργακόπουλος Παναγιώτης

Μεσσηνιακός Γ.Σ.

-1 στροφή

32ος

Αλεξόπουλος Δημήτριος

Α.Ο. Αίολος

-2 στροφές

33ος

Ρούσης Αλέξανδρος

Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής

-2 στροφές

34ος

Κασιδάκης Ανδρέας

Α.Ο. Αίολος

-2 στροφές

35ος

Τσούτσο Θεόδωρος

Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής

-2 στροφές

36ος

Σταύρου Κωνσταντίνος

Α.Ο. Διομήδης

-2 στροφές

37ος

Πολυπαθελλής Γεώργιος

Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας

-2 στροφές

38ος

Γυφτέας Παναγιώτης

Π.Τ.Σ. Πύργου

-3 στροφές

39ος

Παπαβασιλόπουλος Ιωάννης

Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής

DNF

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

  • Δεν βρέθηκαν σχετικά άρθρα

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


+ 5 = 6

Email
Print
WP Socializer Aakash Web