Αποτελέσματα Grand Prix of Hersonissos 2015 – Road Cycling Race

Grand Prix of Hersonissos 2015 – Road Cycling Race

Κατηγορία: Παμπαίδες

Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα Στροφές
Μαυριγιαννάκης Βασίλης Π.Ο.Χ. Τάλως 4στρ
Χρονάκης Γιώργος Π.Ο.Η. Κάστρο 4στρ
Φουντουλάκης Γιώργος Π.Ο.Χ. Τάλως 4στρ
Λιβανός Κων/νος Π.Ο.Χ. Τάλως 4στρ
Δαβαρίας Ιωάννης Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου 4στρ
Αρβανίτης Χρήστος Α.Ο. Κύδων 4στρ
Πατεράκης Ηλίας Π.Ο.Χ. Τάλως 4στρ
Σαρρής Άγγελος Π.Ο.Η. Κάστρο 4στρ
Καζιάλες Βαγγέλης Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου 4στρ
10η Σπανουδάκης Ιωάννης Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου 4στρ
11η Παπαδάκης Βαγγέλης Π.Ο.Η. Κάστρο 4στρ
12η Φραγκεδάκης Χαράλαμπος Α.Ο. Κύδων 4στρ
13η Μαλαξιανάκης Άγγελος Π.Ο.Χ. Τάλως 4στρ
14η Παπακωνσταντής Κων/νος Α.Ο. Κύδων 4στρ
15η Φραγκεδάκης Αλέξιος Α.Ο. Κύδων 3στρ
16η Αποστολάκης Μάνος Π.Ο.Η. Κάστρο 3στρ
17η Παπακωνσταντής Δημήτρης Π.Ο.Χ. Τάλως 3στρ
18η Βερυκάκης Αλκιβιάδης Π.Ο.Χ. Τάλως 2στρ

Κατηγορία: Παγκορασίδες

Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα Στροφές
Σταυγιανουδάκη Χρυσή Π.Ο.Χ. Τάλως 4στρ
Λιοδάκη Σοφία Π.Ο.Χ. Τάλως 4στρ
Ψαράκη Μελίνα Π.Ο.Χ. Τάλως 4στρ
Δαλαμβέλα Ζαχαρένια Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου 3στρ
Σταυρακάκη Εμμανουέλα Α.Ο. Κύδων 3στρ
Μπουλουκάκη Ειρήνη Π.Ο.Η. Κάστρο 3στρ

Κατηγορία: Παίδες – Κορασίδες

Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα Στροφές
Λαβδάκης Παναγιώτης Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου 12στρ
Χρονάκης Χρήστος Π.Ο.Η. Κάστρο 12στρ
Τσικιντίκος Κων/νος Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου -1στρ
Ορφανουδάκης Εμμανουήλ Α.Ο. Κύδων -1στρ
Αγγελάκης Ιωάννης Α.Ο. Κύδων -1στρ
Μπιτσάκης Νικόλαος Π.Ο.Χ. Τάλως -1στρ
Θεοδωράκης Μιχάλης Π.Ο.Η. Κάστρο -1στρ
Σαζαλτζόπουλος Εμμανουήλ Π.Ο.Η. Κάστρο -1στρ
Φίλεβ Ιωάννης Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου -1στρ
10η Λημνιός Στέλιος Π.Ο.Η. Κάστρο -1στρ
11η Ταταράκης Κων/νος Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου -2στρ
12η Τσικιντίκος Γιώργος Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου -2στρ
13η Γιαννίκος Στράτος Α.Ο. Κύδων -2στρ
14η Χιώτης Παναγιώτης Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου -3στρ
15η Βαρελτζάκης Νίκος Α.Σ.Γ.Η. Δόξα -3στρ
16η Κατσαούνης Δημήτρης Π.Ο.Χ. Τάλως -3στρ
17η Καραγιάννης Στέλιος Α.Σ.Γ.Η. Δόξα -3στρ
18η Κουτζόγλου Ελένη Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου -3στρ
19η Παρασκάκης Μάριος Α.Ο. Κύδων -3στρ
20η Χαρμουδάκης Μάριος Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου -3στρ
21η Ρενιέρης Δημήτρης Π.Ο.Χ. Τάλως -3στρ
22η Γεντεκάκης Εμμανουήλ Π.Ο.Χ. Τάλως -3στρ
23η Κουρμούλη Ειρήνη Π.Ο.Χ. Τάλως -3στρ
24η Καζιάλες Ιωάννης Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου -4στρ
25η Σφυρής Γιάννης Α.Ο. Κύδων DNF

Κατηγορία: Ανδρών – Εφήβων

Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα Στροφές
Κορτσιδάκης Μιχάλης Π.Ο.Χ. Τάλως 12στρ
Σταυρακάκης Γεώργιος Π.Ο.Χ. Τάλως 12στρ
Καλλιβρετάκης Δημήτρης Π.Ο.Χ. Τάλως 12στρ
Πανηγυράκης Γιάννης Π.Ο.Χ. Τάλως 12στρ
Παπαδόγιαννης Σπύρος Γ.Σ. Σπαρτιατικός -1στρ
Κουντάκης Αλέξιος Π.Ο.Η. Κάστρο -1στρ
Βλαχάκης Κων/νος Π.Ο.Η. Κάστρο -1στρ
Μανινάκης Κων/νος Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου -1στρ
Βλαχάκης Κων/νος Π.Ο.Χ. Τάλως -2στρ
10η Μαστορίδης Ιάκωβος Π.Ο.Η. Κάστρο -3στρ
11η Αγγελιουδάκης Γιώργος Α.Ο. Κύδων -3στρ
12η Καλαιτζάκης Γιάννης Α.Σ.Γ.Η. Δόξα DNF
13η Κανουπάκης Κων/νος Π.Ο.Χ. Τάλως DNF
14η Γουρνιανάκης Ανδρέας Α.Σ.Γ.Η. Δόξα DNF

Κατηγορία: Γυναικών

Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα Στροφές
Πολίτη Μαρία Π.Ο.Η. Κάστρο 9στρ
Τσάτσαρη Μαρία Π.Ο.Η. Κάστρο 9στρ
Παπαδάκη Μαρία Π.Ο.Η. Κάστρο 8στρ
Φραγκιαδάκη Βαλέντια Α.Σ.Γ.Η. Δόξα 8στρ
Κορνηλάκη Καλλιόπη Α.Σ.Γ.Η. Δόξα DNF

Κατηγορία: Μάστερ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα Στροφές
Κουτρουμπάς Βαγγέλης (Α) Π.Ο.Χ. Τάλως 12στρ
Κοκκινάκης Αντώνης (Β) Π.Ο.Χ. Τάλως -1στρ
Ανεσιάδης Χρήστος (Γ) Π.Ο.Χ. Τάλως -1στρ
Ζαχαρίου Παναγιώτης (Γ) Π.Ο.Χ. Τάλως -1στρ
Αναστασάκης Αναστάσιος (Α) Π.Ο.Η. Κάστρο -1στρ
Σφακιανάκης Χάρης (Β) Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου -2στρ
Μανιαδάκης Εμμανουήλ (Α) Π.Ο.Η. Κάστρο -2στρ
Σκαλτσάς Δημήτρης (Α) Π.Α.Σ. Άτλας Ρεθύμνου -2στρ
Γενική Κατάταξη Open – 1ος Αγώνας Εργασιακού Πρωταθλήματος Ποδηλασίας 2015
Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα Κατηγορίας Στροφές Βαθμοί
Βαλέργας Αδαμάντιος Πετάλι 18-35 8στρ 50
Φουκαράκης Μιχάλης Πετάλι 36-44 8στρ 47
Αρμενατζόγλου Άγγελος Πετάλι 36-44 8στρ 44
Τούντας Νίκος Team President 18-35 8στρ 41
Φραγκιαδάκης Γιώργος 45plus 8στρ 38
Προμπονάς Σταύρος Team President 45plus 8στρ 35
Χρονάκης Μανώλης Team President 45plus 8στρ 33
Μαρινάκης Εμμανουήλ Team President 36-44 8στρ 31
Φραγκιουδάκης Αντώνης 45plus 8στρ 29
10η Γρηγοράκης Τάσος 45plus 8στρ 27
11η Τσικαλάς Μάνος 18-35 8στρ 26
12η Σκουλούδης Γεώργιος 36-44 8στρ 25
13η Ζαχαριουδάκης Χάρης 36-44 8στρ 24
14η Αναστασάκης Γιώργος Dr Cycling 18-35 8στρ 23
15η Παπαδάκης Γιώργος 45plus 8στρ 22
16η Λιοδάκης Ηλίας 45plus 8στρ 21
17η Πατσαδάκης Αντώνης Μπυροκουρσάροι – CycloMania 36-44 -1στρ 20
18η Προκοπίου Αντώνης Μπυροκουρσάροι – CycloMania 18-35 -1στρ 19
19η Παπαδάκης Γιάννης Team President 45plus -1στρ 18
20η Πούλης Μιχάλης 18-35 -1στρ 17
21η Καψάλης Γιάννης 18-35 -1στρ 16
22η Ανέμης Αναστάσιος 18-35 -2στρ 15
23η Παναγιώτακης Θεοχάρης 18-35 -2στρ 14
24η Βενέρης Άλκης 45plus -2στρ 13
25η Αθανασάκης Θωμάς 36-44 -2στρ 12
26η Φιλιππάκης Μιχάλης 18-35 DNF 1
27η Hopf Γιώργος Μπυροκουρσάροι – CycloMania 36-44 DNF 1


Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


4 + = 7

Email
Print
WP Socializer Aakash Web