Αποτελέσματα Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ορεινής Ποδηλασίας xco

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΡΕΙΝΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ XCO
ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΕΦΗΒΩΝ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΠΑΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ( ΚΑΝΑΚΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ, 19/7/2015)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ XCO
ΑΝΔΡΩΝ
A/Α No UCI Code Name, SURNAME ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 2 GRE19900402 Dimitrios ANTONIADIS ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΩΝ Π.Σ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 01:30:07
CHAMPION 2015 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2015
2 1 GRE19860626 Periklis ILIAS ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Π.Σ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 01:35:03
3 5 GRE19910401 Charoun MOLLA AMET ALI OGLOU ΜΟΛΛΑ ΑΜΕΤ ΑΛΙ ΟΓΛΟΥ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.Η.ΑΤ 01:39:40
4 4 GRE19950810 Alexandros VROCHIDIS ΒΡΟΧΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 01:40:39
5 6 GRE19760918 Theodoros PETRIDIS ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 01:41:48
6 7 GRE19880406 Grigorios KALOGEROPOULOS ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 01:43:31
7 10 GRE19880909 Anastasios KOURMPETIS ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Ε.Σ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ 01:44:19
8 14 GRE19761005 Georgios DANTOS ΔΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ε.Σ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ 01:49:40
9 70 GRE19960917 Dimitrios ALEXIOU ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ -1
10 23 GRE199881010 Dimitrios KOURMPETIS ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο ΒΕΛΟΣ -1
11 31 GRE19900630 Petros GAZONIS ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ -2
12 37 GRE19841111 Christos KATRAKIS ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Π.Σ ΑΤΛΑΣ -2
13 36 GRE19740325 Emmanouil NTEGIANNIS ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ε.Κ ΑΘΗΝΩΝ -2
14 22 GRE19880227 Grigorios SOUVATZOGLOU ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α.Π.Σ ΑΤΛΑΣ -2
15 25 GRE19901030 Ilias KARAGIANNIS ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Π.Ο ΠΑΤΡΩΝ -2
16 8 GRE19810422 Georgios SARAIDARIS ΣΑΡΑΙΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ “Ο ΠΡΩΤΕΑΣ” -2
17 66 GRE19820105 Evaggelos VERGOPOULOS ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Τ.Σ ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ -2
18 21 GRE19730829 Dimitrios ROVAKIS ΡΟΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ -2
19 20 GRE19940914 Michail KORTSIDAKIS ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ -2
20 17 GRE19860909 Konstantinos ORFANOUDAKIS ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ -3
21 24 GRE19790604 Konstantinos KARAVOULIAS ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ “Ο ΠΡΩΤΕΑΣ” -3
22 28 GRE19801124 Ioannis SKORDAS ΣΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ε.Σ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ -3
23 27 GRE19730323 Christos MILONAS ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Π.Ο ΚΟΡΩΠΙΟΥ -3
24 35 GRE19810202 Ioannis KARAMPELAS ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Π.Σ ΑΤΛΑΣ -3
25 26 GRE19880803 Anastasios PAPANASTASIOU ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Τ.Σ ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ -3
26 30 GRE19960327 Georgios BOUTOPOULOS ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΕΩΝ Π.Ο ΠΑΤΡΩΝ -3
27 49 GRE19941201 Grigorios PAPOULIAS ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α.Ε ΤΡΙΚΑΛΩΝ -3
28 53 GRE19850209 CHRISTOS FRANTZIS ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ε.Κ ΑΘΗΝΩΝ -3
29 41 GRE19901125 Stergios LIOURAS ΛΙΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ ΑΤΛΑΣ -3
30 48 GRE19760918 Antonios STEFANOUDAKIS ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ -3
31 57 GRE19790811 Konstantinos NIKOLAIDIS ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Π.Ο ΚΟΡΩΠΙΟΥ -3
32 43 GRE19720128 Kiriakos KONSTANTAKOPOULOS ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Π.Ο ΗΡΩΣ -3
33 13 GRE19910805 Panagiotis PARRAS ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ -3
34 68 GRE19960517 Konstantinos KOUGKOULIS ΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΝΕΩΝ Π.Τ.Σ ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ -3
35 18 GRE19890517 Ioannis FRAGIOUDAKIS ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ -3
36 33 GRE19830628 Andreas KALAMPOKAS ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Π.Σ ΑΤΛΑΣ -3
37 59 GRE19920525 Georgios DIAKOUMEAS ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΝΕΩΝ Γ.Κ.Π.Σ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΓΚ
38 29 GRE19860410 Alexandros KOUPATSIARIS ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞ.,ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ ΕΓΚ
39 39 GRE19640406 Georgios GINIS ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ ΑΤΛΑΣ ΕΓΚ
40 38 GRE19900828 Konstantinos KOUVELAS ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Τ.Σ ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΕΓΚ
41 32 GRE19871007 Michail SANTORINAIOS ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Χ ΕΓΚ
42 61 GRE Giorgos GALANIS ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Φ.Ν ΙΩΝΙΑΣ ΕΓΚ
43 54 GRE19791113 Romilos KARAVEZIS ΡΟΜΗΛΟΣ ΚΑΡΑΒΕΖΗΣ ΚΑΡΑΒΕΖΙΡΟΓΛΟΥ Α.Ε.Κ ΑΘΗΝΩΝ ΕΓΚ
44 63 GRE19760205 Christos STERGIOU ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο ΠΑΤΡΩΝ ΕΓΚ
45 50 GRE19961219 Aristidis SARRIS ΣΑΡΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ – ΝΕΩΝ ΤΣΙΑΣ ΔΡΑΜΑΣ ΕΓΚ
46 44 GRE19750315 Ioannis PSYCHOGYIOS ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Π.Σ ΑΤΛΑΣ ΕΓΚ
47 71 GRE19961025 Emmanouil TAMPAKAKIS ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ – ΝΕΩΝ ΤΣΙΑΣ ΔΡΑΜΑΣ ΕΓΚ
48 62 GRE19871106 Alexandros ILIADIS ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Α.Ο.Κ ΕΓΚ
49 51 GRE19910516 Manousos SALPAOURAS ΣΑΛΠΑΟΥΡΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ Α.Ο ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ ΕΓΚ
50 60 GRE19831010 Mixalis KATRIS ΚΑΤΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Γ.Κ.Π.Σ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΓΚ
51 64 GRE19891215 Gerasimos PAPOUTSAKIS ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ ΕΓΚ
52 72 GRE19961218 Xaris SIKIANAKIS ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ – ΝΕΩΝ ΤΣΙΑΣ ΔΡΑΜΑΣ ΕΓΚ
53 45 GRE19940919 Elefterios GROUVAS ΓΡΟΥΒΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΝΕΩΝ Α.Ο ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΕΓΚ
54 58 GRE19770313 Andreas NINIS ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Σ “Ο ΠΡΩΤΕΑΣ” ΕΓΚ
ΕΓΚ 9 GRE19881027 Georgios STAMATOPOULOS ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο ΠΑΤΡΩΝ ΕΓΚ
ΕΓΚ 3 GRE19890301 Vasileios SIMANTIRAKIS ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Σ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΓΚ
ΕΓΚ 19 GRE19790901 Alexandros BAXEVANOS ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΓΚ
ΕΓΚ 55 GRE19730710 Christos TSAKALOS ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ ΕΓΚ
ΕΓΚ 12 GRE19910302 Nikolaos TAHOPOULOS ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΔΡΑ ΕΓΚ
ΕΓΚ 16 GRE19780108 Nikolaos DOURVAS ΔΟΥΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Μ.Σ “Η ΔΟΞΑ” ΞΑΝΘΗΣ ΕΓΚ
ΕΓΚ 46 GRE Giorgos VLASSIS ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Φ.Ν ΙΩΝΙΑΣ ΕΓΚ
ΕΓΚ 65 GRE19750108 Iraklis NTARDAS ΝΤΑΡΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Π.Τ.Σ ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΕΓΚ
DNS 34 GRE19780304 Georgios SERAFEIM ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΔΡΑ DNS
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΡΕΙΝΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ XCO
ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΕΦΗΒΩΝ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΠΑΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ( ΚΑΝΑΚΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ, 19/7/2015)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ XCO
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
A/Α A.M No UCI Code Name, SURNAME ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 110 GRE19910202 Varvara FASOI ΦΑΣΟΗ ΒΑΡΒΑΡΑ A.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Χ. 01:29:34
CHAMPION 2015 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 2015
2 111 GRE19860322 Danai STROUBOULI ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ ΔΑΝΑΗ Π.ΚΡΟΝΟΣ 01:35:48
3 114 GRE19760504 Konstantina SINTZANAKI ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 01:39:26
4 119 GRE19730112 Aneta Irena PLEWA ΠΛΕΒΑ ΑΝΕΤΑ ΙΡΕΝΑ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 01:42:35
5 113 GRE19930729 Danai DAGKOPOULOU ΔΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΑΝΑΗ Β.Α.Ο ΘΕΣ/ΚΗΣ
6 117 GRE19850726 Eirini TERZI ΤΕΡΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. -1
7 112 GRE19710729 Domna VARDANIDOU ΒΑΡΔΑΝΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ Α.Σ.1000 ΔΕΝΤΡΑ -1
8 115 GRE19711201 Alejandra STRATIGOPOULOU ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. -2
9 118 GRE19841109 Christina VRETTOU ΒΡΕΤΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Ο. ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ -2
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΡΕΙΝΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ XCO
ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΕΦΗΒΩΝ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΠΑΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ( ΚΑΝΑΚΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ, 19/7/2015)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ XCO
ΕΦΗΒΩΝ
A/Α No UCI Code Name, SURNAME ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 81 GRE19970725 Stefanos VASILANTONAKIS ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ 01:09:17
CHAMPION 2015 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2015
2 87 GRE19980720 Panagiotis KOLOVOS ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ “Ο ΠΡΩΤΕΑΣ” 01:11:03
3 86 GRE19981230 Orfeas SYRIGOS ΣΥΡΙΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ Α.Σ “Η ΠΡΟΟΔΟΣ” 01:13:47
4 105 GRE19970704 Vila EMILIANO ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ ΒΙΛΑ Π.Τ.Σ ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 01:20:55
5 80 GRE19970210 Markos KOUFOPANTELIS ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 01:23:40
6 93 GRE19980622 Efthimios NTOKOS ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 01:26:05
7 83 GRE19970218 Ioannis PANIGIRAKIS ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ 01:26:53
8 94 GRE19980714 Alexios KOUNTAKIS ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Π.Ο.Η ΚΑΣΤΡΟ 01:27:10
9 91 GRE19970704 Aimilianos KASSIDIS ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Π.Α.Ο.Κ 01:28:31
10 88 GRE19970403 Vasileios TSIOUMAKIS ΤΣΙΟΥΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Β.Α.Ο ΘΕΣ/ΚΗΣ 01:28:55
11 98 GRE19980214 Konstantinos VLAHAKIS ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ 01:30:16
12 95 GRE19980721 Michael ARCHOLEKAS ΑΡΧΟΛΕΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ε.Σ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ 01:30:20
13 96 GRE19980216 Panagiotis PAGOURTZIS ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 01:30:36
14 101 GRE19980424 Anestis PAGALTSOS ΠΑΓΚΑΛΤΣΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 01:31:44
15 100 GRE19980929 Ioannis KOUROUKLIDIS ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β.Α.Ο ΘΕΣ/ΚΗΣ 01:32:21
16 85 GRE19971019 Charalmpos MATIATOS ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ -1
17 89 GRE19970823 Nikolaos BOUNIALETOS ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Χ -1
18 99 GRE19980902 Konstantinos VLACHAKIS ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Η ΚΑΣΤΡΟ -1
19 97 GRE19981216 Georgios AGGELIOUDAKIS ΑΓΓΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο ΚΥΔΩΝ Χ. -1
20 82 GRE19970718 Dimitrios KALLIVRETAKIS ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ -1
21 84 GRE19970621 Periklis VRAHAMIS ΒΡΑΧΑΜΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ -2
22 92 GRE19970609 Gerasimos STAMATELOPOULOS ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΕΙΜΟΣ Π.Σ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -2
23 90 GRE19970823 Alexandros BOUNIALETOS ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Χ -2
24 104 GRE19970212 Paulos VARELAS ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ -2
25 103 GRE19980922 Panagiotis KALTSIDIS ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ -2
ΕΓΚ 106 GRE19980703 Michail ATZEMIS ΑΤΖΕΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΛΚΙΝΟΟΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Χ ΕΓΚ
ΕΓΚ 102 GRE19981224 Emmanouil GIANNOULAKIS ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η ΚΑΣΤΡΟ ΕΓΚ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ XCO
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
A/Α No UCI Code Name, SURNAME ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 202 GRE19980521 Evangelia ZACHARIOUDAKI ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α.Σ Η ΠΡΟΟΔΟΣ
CHAMPION 2015 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 2015
2 201 GRE19970406 Marina AKRITIDOU ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Τ.Σ.Ι.Α.Σ ΔΡΑΜΑΣ
3 203 GRE19971206 Chrisanthi VARETAIOU ΒΑΡΕΤΑΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ
4 200 GRE19971007 Sofia TSOPOUROGLOU ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ
5 204 GRE19970122 Stiniani VARVIA ΒΑΡΒΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Π.Ο ΠΑΤΡΩΝ
6 205 GRE19971204 Maria GIANNOPOULOU ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Π.Τ.Σ ΠΥΡΓΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ XCO
ΠΑΙΔΩΝ
A/Α No ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 124 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 00:51:18
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2015
2 120 ΤΣΟΡΤΟΥΚΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Β.Α.Ο ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 00:53:19
3 126 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 00:54:26
4 153 ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Α.Σ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 00:55:25
5 127 ΛΑΒΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 00:55:25
6 122 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Π.Ο ΒΕΛΟΣ 00:58:11
7 130 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ
8 160 ΓΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:58:45
9 133 ΚΑΙΜΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Ο ΒΕΛΟΣ 00:59:17
10 121 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Π.Ο ΚΟΡΩΠΙΟΥ 00:59:30
11 146 ΑΔΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Χ 00:59:59
12 140 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Α.Ο.Κ 01:00:33
13 141 ΝΤΑΒΟΥΤΙΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 01:00:35
14 125 ΛΕΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ ΑΘΗΝΩΝ 01:02:30
15 129 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ ΑΘΗΝΩΝ 01:02:30
16 155 ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Α.Σ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 01:03:35
17 158 ΜΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Π.Ο ΒΕΛΟΣ 01:03:35
18 147 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Χ 01:03:52
19 168 ΤΕΡΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 01:05:21
20 136 ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Α.Σ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 01:07:40
21 159 ΧΛΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο ΒΕΛΟΣ
22 135 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Π.Ο.Η ΚΑΣΤΡΟ
23 161 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ
24 166 ΠΡΙΚΟΠ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ
25 164 ΜΑΡΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ
26 162 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ
27 128 ΧΑΜΟΥΡΤΖΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β.Α.Ο ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28 139 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ Η ΠΡΟΟΔΟΣ
29 163 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ
30 154 ΧΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
31 123 ΚΟΥΒΑΡΙΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ
32 145 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ο ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
33 151 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ
34 132 ΦΙΛΕΒ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
35 150 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
36 167 ΤΣΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Π.Τ.Σ ΠΥΡΓΟΥ
37 143 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α.Ο ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
38 144 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
39 156 ΣΕΚΛΕΙΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ
40 157 ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ
EΓΚ 138 ΓΟΥΛΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Σ ΚΑΡΥΣΤΟΥ EΓΚ
EΓΚ 134 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.Η ΚΑΣΤΡΟ EΓΚ
EΓΚ 148 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α.Σ.Γ Η ΔΟΞΑ EΓΚ
EΓΚ 142 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ “Ο ΠΡΩΤΕΑΣ” EΓΚ
DNS 137 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ DNS
DNS 149 ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ ΘΩΜΑΣ Β.Α.Ο ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ DNS
DNS 152 ΖΩΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Α.Σ ΕΡΜΗΣ DNS
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ XCO
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
A/Α No ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 210 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Ο ΒΕΛΟΣ 00:45:25
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 2015
2 211 ΖΩΗ ΑΘΗΝΑ Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 00:46:14
3 217 ΤΑΤΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Π.Α.Ο.Κ 00:46:18
4 212 ΤΟΥΡΛΟΥΜΟΥΣΗ ΠΑΥΛΙΝΑ Α.Σ Ο ΠΡΩΤΕΑΣ 00:57:25
5 221 ΚΟΥΡΜΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ 01:02:15
6 215 ΚΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Π.Α.Σ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 01:03:10
7 214 ΣΟΥΛΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Π.Σ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 01:05:23
8 216 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ Π.Ο.Χ ΤΑΛΩΣ 01:08:45
9 220 ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΖΩΗ Π.Ο ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -2
10 218 ΔΗΜΑ ΣΟΦΙΑ Α.Ο ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ -2
DNS 213 ΒΑΣΣΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ DNS
DNS 219 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ Π.Ο ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ DNS

teamrelay1.jpg

teamrelay2.jpg

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

  • Δεν βρέθηκαν σχετικά άρθρα

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


3 + 9 =

Email
Print
WP Socializer Aakash Web