Αποτελέσματα Ανάβασης “Solair”

Αποτελέσματα Ανάβασης “Solair”

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ


ΜΕΛΛΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΣΤΡ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1
ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2
ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3
ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 4
ΜΕΛΛΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΣΤΡ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 5
ΜΠΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 6
ΔΟΞΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7
ΓΩΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8




ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ


ΔΟΞΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2
ΓΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3
ΘΕΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4
ΜΠΑΝΑΣΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5
ΔΟΞΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6




ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ


ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1
ΓΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2
ΚΑΡΑΤΣΙΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3
ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4
ΜΑΡΘΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5
ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7
ΚΟΛΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 8
ΦΑΤΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9
ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 11
ΣΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 12
ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13




ΠΑΙΔΕΣ – ΓΥΝΑΙΚΕΣ


ΤΣΟΡΤΟΥΚΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2
ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 3
ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΣΤΡ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 4
ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5
ΒΗΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 6
ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 7
ΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΤΡ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 8
ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9
ΚΑΚΑΕ ΖΩΗ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 10
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 11




ΑΝΔΡΕΣ-ΕΦΗΒΟΙ


ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1 32:56:00
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ 2 33:16:00
ΞΟΦΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 3 35:04:00
ΚΑΚΑΕΣ ΒΑΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 4 35:04:05
ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5 35:11:00
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 6 35:35:00
ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7 37:00:00
ΣΔΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 8 37:01:00
ΠΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9 37:10:00
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10 37:47:00
ΜΠΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 11 39:05:00
ΤΣΑΚΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 12 39:32:04
ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 13 40:55:00
ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 14 41:22:00
ΚΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 15 41:54:00
ΒΑΡΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΠΠΟΚΛΗΣ 16 41:58:00
ΖΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 17 43:40:22
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 18 51:03:00
ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 19 55:01:00
ΔΟΞΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20 60:10:00




ΜΑΣΤΕΡΣ


ΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΦΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1 35:36:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΧ. ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2 37:02:00
ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 3 38:22:00
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 4 38:49:00
ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 5 40:54:00
ΚΟΡΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ 6 40:56:00
ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 7 42:13:00
ΖΗΛΑΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 8 42:36:00
ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 9 43:25:00
ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 10 43:40:00
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 11 48:42:00




ΟΠΕΝ


ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1 40:44:00
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
2 41:59:00
ΤΣΑΓΚΟΥΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
3 45:03:00
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
4 47:30:00
ΠΑΛΑΤΖΑΣ ΘΩΜΑΣ
5 47:45:00

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


7 + = 16

Email
Print
WP Socializer Aakash Web