Αποτελέσματα Πανελλήνιες Ημέρες Νεολαίας 2014

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΤΟΧΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 4 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕMΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1.02.27
2 29 ΓΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.06.17
3 15 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1.06.17
4 23 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1.06.17
5 79 ΛΕΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 1.06.17
6 8 ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 1.06.17
7 6 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 1.06.17
8 38 ΡΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 1.06.17
9 103 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 1.06.17
10 14 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 1.06.17
11 5 ΚΑΡΑΤΣΙΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 1.06.17
12 1 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1.06.17
13 95 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1.06.17
14 17 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1.06.17
15 22 ΜΠΟΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1.06.17
16 100 ΧΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 1.06.17
17 33 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 1.06.17
18 36 ΝΤΟΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 1.06.17
19 93 ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1.06.17
20 87 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 1.06.17
21 18 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 1.06.17
22 31 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 1.06.17
23 62 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1.06.17
24 19 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 1.06.17
25 16 ΑΔΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1.06.17
26 47 ΚΑΠΙΝΑΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 1.06.17
27 57 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 1.06.17
28 92 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1.06.17
29 106 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Π.Ο. ΒΕΛΟΣ 1.06.17
30 110 ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 1.06.17
31 86 ΣΑΛΑΛΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 1.06.41
32 54 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.ΚΩ 1.07.15
33 91 ΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1.07.36
34 11 ΛΑΡΣΕΝ ΑΤΖΕΛΟ – ΝΙΚΟΛΕΖ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1.07.39
35 48 ΛΕΚΟΒΙΤΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 1.07.39
36 35 ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 1.07.46
37 2 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1.07.46
38 94 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1.07.46
39 46 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 1.08.00
40 104 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ 1.08.12
41 97 ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 1.08.12
42 105 ΚΑΦΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ 1.08.57
43 45 ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 1.09.37
44 3 ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1.09.57
45 28 ΤΡΕΜΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.11.12
46 81 ΣΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 1.11.17
47 84 ΒΑΡΕΛΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 1.11.28
48 68 ΤΣΙΟΥΚΑΝΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 1.12.28
49 69 ΜΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 1.12.28
50 27 ΦΑΤΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.12.28
51 89 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1.13.15
52 109 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 1.14.16
53 90 ΓΕΝΤΕΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1.14.16
54 21 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1.14.16
55 58 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 1.14.16
56 32 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 1.14.16
57 52 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.Ρ.ΕΛΑΦΟΣ 1.14.16
ΕΓΚ 56 ΓΕΡΟΛΙΜΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ ΕΓΚ
ΕΓΚ 66 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΓΚ
ΔΠ 108 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΔΠ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΙΛ


ΕΚΚΙΝ. ΤΕΡΜ ΧΡΟΝΟΣ
1 4 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1:06:30 1:08:02 0:01:32 563
2 36 ΝΤΟΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 0:42:30 0:44:11 0:01:41 37
3 15 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1:04:30 1:06:13 0:01:43 731
4 1 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 0:23:00 0:24:44 0:01:44 730
5 86 ΣΑΛΑΛΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 1:02:30 1:04:14 0:01:44 940
6 23 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 0:25:00 0:26:44 0:01:44 962
7 100 ΧΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 1:04:00 1:05:45 0:01:45 682
8 28 ΤΡΕΜΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:54:30 0:56:15 0:01:45 684
9 57 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 1:01:30 1:03:15 0:01:45 776
10 84 ΒΑΡΕΛΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:57:00 0:58:46 0:01:46 240
11 103 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 0:47:00 0:48:46 0:01:46 752
12 17 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:24:30 0:26:16 0:01:46 940
13 19 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 0:40:30 0:42:17 0:01:47 5
14 94 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1:03:00 1:04:47 0:01:47 104
15 97 ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 0:31:30 0:33:17 0:01:47 229
16 14 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0:17:00 0:18:47 0:01:47 271
17 95 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1:05:00 1:06:47 0:01:47 293
18 90 ΓΕΝΤΕΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 0:38:30 0:40:17 0:01:47 369
19 62 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:44:30 0:46:17 0:01:47 502
20 68 ΤΣΙΟΥΚΑΝΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 0:37:00 0:38:47 0:01:47 706
21 6 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:33:30 0:35:17 0:01:47 804
22 18 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 1:06:00 1:07:47 0:01:47 874
23 31 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 0:17:30 0:19:17 0:01:47 974
24 54 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.ΚΩ 0:50:30 0:52:18 0:01:48 224
25 87 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 1:05:30 1:07:18 0:01:48 449
26 91 ΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 0:46:00 0:47:48 0:01:48 603
27 3 ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1:00:30 1:02:18 0:01:48 920
28 38 ΡΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 0:26:30 0:28:19 0:01:49 26
29 93 ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 0:57:30 0:59:19 0:01:49 215
30 2 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 0:33:00 0:34:49 0:01:49 266
31 5 ΚΑΡΑΤΣΙΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:23:30 0:25:19 0:01:49 551
32 81 ΣΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:30:30 0:32:19 0:01:49 634
33 29 ΓΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:00:00 1:01:49 0:01:49 749
34 47 ΚΑΠΙΝΑΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 0:43:00 0:44:49 0:01:49 860
35 104 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ 0:32:00 0:33:50 0:01:50 305
36 8 ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:48:00 0:49:50 0:01:50 347
37 33 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 0:42:00 0:43:50 0:01:50 743
38 35 ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 0:18:00 0:19:50 0:01:50 785
39 48 ΛΕΚΟΒΙΤΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 0:50:00 0:51:50 0:01:50 805
40 92 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 0:52:30 0:54:20 0:01:50 933
41 58 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 0:36:00 0:37:50 0:01:50 933
42 22 ΜΠΟΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1:03:30 1:05:21 0:01:51 433
43 110 ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 0:47:30 0:49:21 0:01:51 462
44 105 ΚΑΦΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ 0:53:00 0:54:51 0:01:51 903
45 46 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 0:35:30 0:37:21 0:01:51 906
46 11 ΛΑΡΣΕΝ ΑΤΖΕΛΟ – ΝΙΚΟΛΕΖ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 0:24:00 0:25:52 0:01:52 185
47 52 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.Ρ.ΕΛΑΦΟΣ 0:27:30 0:29:22 0:01:52 285
48 21 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:41:00 0:42:52 0:01:52 291
49 45 ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 0:27:00 0:28:52 0:01:52 731
50 108 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 0:32:30 0:34:23 0:01:53 178
51 56 ΓΕΡΟΛΙΜΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:44:00 0:45:53 0:01:53 269
52 27 ΦΑΤΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:49:00 0:50:53 0:01:53 382
53 66 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:02:00 1:03:53 0:01:53 440
54 16 ΑΔΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:48:30 0:50:23 0:01:53 822
55 106 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Π.Ο. ΒΕΛΟΣ 0:58:00 0:59:54 0:01:54 52
56 69 ΜΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 0:45:00 0:46:54 0:01:54 381
57 109 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 0:39:30 0:41:24 0:01:54 674
58 79 ΛΕΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 0:45:30 0:47:24 0:01:54 888
59 89 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 0:31:00 0:32:55 0:01:55 13
60 32 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 0:26:00 0:27:55 0:01:55 87
61 82 ΚΑΦΕΤΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:38:00 0:39:55 0:01:55 300
62 12 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 0:34:00 0:35:56 0:01:56 176
63 83 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:52:00 0:53:56 0:01:56 189
64 101 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 0:39:00 0:40:56 0:01:56 248
65 53 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ.Ρ.ΕΛΑΦΟΣ 0:43:30 0:45:26 0:01:56 318
66 26 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:41:30 0:43:26 0:01:56 896
67 34 ΝΤΕ ΓΕΩΡΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 0:59:30 1:01:27 0:01:57 20
68 30 ΤΟΥΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0:25:30 0:27:27 0:01:57 140
69 107 ΡΕΚΟΥΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 0:22:30 0:24:27 0:01:57 160
70 37 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:20:00 0:21:57 0:01:57 651
71 65 ΧΑΤΖΗΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Τ.Σ.Ι.Α.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 0:58:30 1:00:28 0:01:58 22
72 51 ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Σ.Ρ.ΕΛΑΦΟΣ 0:18:30 0:20:28 0:01:58 41
73 67 ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 0:29:00 0:30:58 0:01:58 619
74 25 ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:35:00 0:36:58 0:01:58 849
75 7 ΜΑΡΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:40:00 0:41:59 0:01:59 465
76 71 ΔΟΥΝΙΑΣ ΗΛΙΑΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 0:19:30 0:21:30 0:02:00 270
77 99 ΒΕΡΝΕΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 0:46:30 0:48:31 0:02:01 89
78 41 ΑΣΤΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 1:07:30 1:09:31 0:02:01 91
79 102 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 0:22:00 0:24:02 0:02:02 261
80 59 ΦΑΡΦΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:19:00 0:21:03 0:02:03 99
81 75 ΚΟΡΟΝΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 0:56:30 0:58:33 0:02:03 240
82 61 ΜΑΡΙΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:36:30 0:38:33 0:02:03 873
83 60 ΛΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:28:30 0:30:34 0:02:04 194
84 73 ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΑΛΕΞΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 0:37:30 0:39:34 0:02:04 254
85 20 ΤΕΡΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:34:30 0:36:34 0:02:04 795
86 63 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:51:00 0:53:04 0:02:04 939
87 88 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 0:21:00 0:23:05 0:02:05 800
88 64 ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:56:00 0:58:05 0:02:05 999
89 55 ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΜΗΝΑΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:28:00 0:30:06 0:02:06 50
90 43 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 0:59:00 1:01:06 0:02:06 178
91 44 ΡΟΥΣΚΑ ΜΑΡΙΟΣ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 1:01:00 1:03:07 0:02:07 395
92 96 ΚΑΖΙΑΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 0:21:30 0:23:37 0:02:07 710
93 72 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 0:29:30 0:31:38 0:02:08 381
94 9 ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:54:00 0:56:08 0:02:08 397
95 76 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 0:20:30 0:22:43 0:02:13 594
96 74 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 0:51:30 0:53:46 0:02:16 943
97 42 ΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 0:55:00 0:57:19 0:02:19 639
98 77 ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 0:30:00 0:32:31 0:02:31 540

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΤΟΧΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 120 ΚΟΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 43.16
2 125 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 43.18
3 116 ΚΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Π.Ο.ΚΩ 43.18
4 131 ΖΩΗ ΑΘΗΝΑ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 43.18
5 123 ΛΙΟΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 43.21
6 115 ΤΑΤΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Π.Α.Ο.Κ. 43.21
7 126 ΚΟΥΡΜΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 43.28
8 124 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 43.28
9 135 ΚΟΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 43.37
10 118 ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 43.43
11 114 ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΖΩΗ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 43.46
12 111 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 43.48
13 132 ΡΕΚΟΥΝΑ ΜΑΡΙΝΑ -ΓΕΩΡΓΙΑ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 46.32
14 113 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 49.11
15 119 ΛΟΥΤΣΙΟΥ ΕΙΣΟΔΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 50.01
16 130 ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 50.14
17 128 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 50.14
18 129 ΔΑΛΑΜΒΕΛΑ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 51.31
19 121 ΛΙΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 52.39
ΕΓΚ 112 ΚΑΒΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΕΓΚ
ΕΓΚ 133 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ ΕΓΚ
ΔΠ 122 ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ ΔΠ
ΔΠ 127 ΤΟΥΡΛΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΠ
ΔΠ 117 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ ΔΠ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΙΛ


ΕΚΚΙΝ. ΤΕΡΜ ΧΡΟΝΟΣ
1 120 ΚΟΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:12:00 0:13:45 0:01:45 388
2 115 ΤΑΤΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Π.Α.Ο.Κ. 0:06:30 0:08:23 0:01:53 89
3 125 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 0:07:30 0:09:23 0:01:53 243
4 119 ΛΟΥΤΣΙΟΥ ΕΙΣΟΔΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:07:00 0:08:53 0:01:53 612
5 123 ΛΙΟΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 0:02:30 0:04:23 0:01:53 868
6 114 ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΖΩΗ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:07:00 1:08:55 0:01:55 419
7 116 ΚΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Π.Ο.ΚΩ 0:01:30 0:03:25 0:01:55 938
8 118 ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:04:00 0:05:57 0:01:57 250
9 124 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 0:04:30 0:06:27 0:01:57 792
10 126 ΚΟΥΡΜΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 0:11:00 0:12:59 0:01:59 444
11 129 ΔΑΛΑΜΒΕΛΑ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 0:05:00 0:07:00 0:02:00 543
12 131 ΖΩΗ ΑΘΗΝΑ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 0:00:00 0:02:00 0:02:00 834
13 135 ΚΟΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 0:11:30 0:13:30 0:02:00 951
14 130 ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 0:10:30 0:12:35 0:02:05 55
15 111 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 0:06:00 0:08:05 0:02:05 440
16 112 ΚΑΒΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 0:09:30 0:11:35 0:02:05 466
17 113 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:01:00 0:03:06 0:02:06 400
18 122 ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:09:00 0:11:07 0:02:07 17
19 128 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 0:03:30 0:05:39 0:02:09 177
20 132 ΡΕΚΟΥΝΑ ΜΑΡΙΝΑ -ΓΕΩΡΓΙΑ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 0:05:30 0:07:43 0:02:13 134
21 121 ΛΙΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:00:30 0:02:43 0:02:13 784
22 127 ΤΟΥΡΛΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:03:00 0:05:21 0:02:21 239
23 133 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 0:08:00 0:10:24 0:02:24 88
24 117 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:02:00 0:04:29 0:02:29 123

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ  ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΙΛ


ΕΚΚΙΝ. ΤΕΡΜ ΧΡΟΝΟΣ
1 13 ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 1:23:00 1:24:47 0:01:47 135
2 50 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 1:30:00 1:31:47 0:01:47 379
3 17 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 1:37:30 1:39:18 0:01:48 270
4 66 ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 1:20:00 1:21:49 0:01:49 987
5 35 ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 1:27:30 1:29:20 0:01:50 731
6 73 ΔΑΒΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 1:41:30 1:43:21 0:01:51 373
7 16 ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 1:33:30 1:35:21 0:01:51 706
8 5 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1:40:00 1:41:52 0:01:52 15
9 39 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1:39:00 1:40:53 0:01:53 113
10 47 ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 1:47:30 1:49:23 0:01:53 709
11 3 ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1:22:00 1:23:54 0:01:54 501
12 72 ΚΑΖΙΑΛΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 1:31:00 1:32:54 0:01:54 610
13 14 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ

0:01:54 674
14 36 ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΛΩΝ Α.Σ 1:44:00 1:45:54 0:01:54 771
15 4 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1:25:30 1:27:25 0:01:55 233
16 1 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1:09:00
0:01:55 447
17 24 ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ

0:01:55 602
18 34 ΦΑΒΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 1:45:00 1:46:56 0:01:56 710
19 71 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 1:20:30 1:22:27 0:01:57 412
20 25 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ 1:03:30
0:01:57 506
21 52 ΠΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 1:13:00 1:14:58 0:01:58 845
22 61 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

0:01:59 174
23 74 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 1:06:30 1:08:29 0:01:59 446
24 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1:16:30 1:18:29 0:01:59 824
25 85 ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 1:36:30 1:38:29 0:01:59 934
26 94 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1:45:30 1:47:29 0:01:59 943
27 12 ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 1:17:00 1:19:00 0:02:00 617
28 56 ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 1:19:00 1:21:00 0:02:00 692
29 20 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 1:14:00 1:16:00 0:02:00 817
29 75 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

0:02:01 142
30 15 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 1:29:00 1:31:01 0:02:01 226
31 21 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 1:23:30 1:25:31 0:02:01 264
32 58 ΠΑΝΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 1:40:30 1:42:31 0:02:01 304
33 67 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ

0:02:02 23
34 51 ΓΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 1:48:00 1:50:02 0:02:02 974
35 78 ΑΚΡΙΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:42:00 1:44:03 0:02:03 752
36 27 ΔΟΞΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

0:02:04 147
37 38 ΡΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1:24:00 1:26:05 0:02:05 198
38 86 ΓΙΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ

0:02:05 410
39 65 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΑΡΙΟΦΥΛΗΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:12:00 1:14:05 0:02:05 477
40 49 ΜΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 1:34:00 1:36:05 0:02:05 944
41 68 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 1:41:00 1:43:05 0:02:05 955
42 19 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 1:27:00 1:29:06 0:02:06 237
43 55 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 1:13:30 1:15:37 0:02:07 470
44 57 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 1:30:30 1:32:37 0:02:07 612
45 92 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΒΛΑΣΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1:32:30 1:34:37 0:02:07 712
46 79 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ

0:02:08 416
47 28 ΓΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

0:02:08 760
48 37 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1:11:00 1:13:08 0:02:08 805
49 64 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:43:00 1:45:08 0:02:08 924
50 43 ΘΕΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:18:00 1:20:09 0:02:09 20
51 26 ΖΑΓΚΩΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ

0:02:09 53
52 93 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1:37:00 1:39:09 0:02:09 572
53 41 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:47:00 1:49:10 0:02:10 107
54 32 ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ

0:02:10 750
55 82 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 1:15:30 1:17:40 0:02:10 987
56 70 ΡΥΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 1:14:30 1:16:42 0:02:12 33
57 62 ΧΛΕΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

0:02:12 541
58 42 ΜΠΑΝΑΣΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:11:30 1:13:42 0:02:12 653
59 40 ΝΤΕΛΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1:46:30 1:48:42 0:02:12 920
60 18 ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

0:02:13 169
61 80 ΚΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 1:36:00 1:38:14 0:02:14 249
62 22 ΛΗΜΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 1:34:30 1:36:44 0:02:14 329
63 53 ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 1:18:30 1:20:44 0:02:14 704
64 46 ΧΑΛΙΑΣΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Π.Σ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1:10:00 1:12:14 0:02:14 922
65 45 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:39:30 1:41:45 0:02:15 187
66 33 ΣΤΟΥΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Π.Ε.Σ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ 1:38:30 1:40:46 0:02:16 392
67 69 ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 1:43:30 1:45:47 0:02:17 74
68 87 ΖΑΚΥΝΘΙΝΑΚΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1:08:00 1:10:17 0:02:17 691
69 84 ΓΙΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ

0:02:18 700
70 48 ΓΑΤΖΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 1:12:30 1:14:49 0:02:19 865
71 76 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 1:21:00 1:23:20 0:02:20 342
72 7 ΖΑΡΙΦΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Β.Α.Ο.

0:02:21 748
73 91 ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1:28:00 1:30:23 0:02:23 389
74 10 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Β.Α.Ο. 1:33:00 1:35:26 0:02:26 93
75 83 ΚΟΦΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 1:21:30 1:23:57 0:02:27 859
76 11 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Σ.Ρ.ΕΛΑΦΟΣ 1:03:00 1:05:29 0:02:29 788
77 90 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1:25:00 1:27:34 0:02:34 466
78 88 ΤΣΟΥΡΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ

0:02:37 123
79 9 ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ, ΑΓΚΑΘΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Β.Α.Ο.

0:02:40 466
80 23 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΣΚΙΝΗΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ

0:02:42 928
81 8 ΣΤΡΑΓΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β.Α.Ο. 1:26:00 1:28:57 0:02:57 904

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ  ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΙΛ


ΕΚΚΙΝ. ΤΕΡΜ ΧΡΟΝΟΣ
1 109 ΨΑΡΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 0:56:00 0:57:59 0:01:59 743
2 103 ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 0:57:30 0:59:29 0:01:59 822
3 110 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 0:55:30 0:57:30 0:02:00 945
4 119 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 0:52:30 0:54:33 0:02:03 276
5 101 ΔΟΞΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:55:00 0:57:03 0:02:03 588
6 118 ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 0:57:00 0:59:05 0:02:05 930
7 106 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 0:49:30 0:51:37 0:02:07 311
8 108 ΠΙΤΣΙΚΑΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 0:50:30 0:52:38 0:02:08 82
9 116 ΓΚΟΥΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ

0:02:08 316
10 113 ΞΗΡΟΥ ΕΦΗ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 0:49:00 0:51:08 0:02:08 317
11 120 ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 0:48:00 0:50:09 0:02:09 213
12 115 ΑΣΑΛΙΜ ΖΩΗ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 0:48:30 0:50:39 0:02:09 417
13 114 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 0:53:30 0:55:39 0:02:09 494
14 121 ΓΙΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 0:53:00 0:55:10 0:02:10 998
15 104 ΚΕΛΕΠΕΡΑ ΜΑΡΙΝΑ Σ.ΤΡ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΟΔΟΥ 0:54:30 0:56:46 0:02:16 25
16 107 ΛΟΥΚΑΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 0:51:00 0:53:16 0:02:16 813
17 134 ΡΗΓΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΙΛΩΝ Α.Σ 0:58:00 1:00:19 0:02:19 444
18 105 ΚΟΛΛΙΑΔΗΜΑ ΧΡΗΣΤΙΝΗ Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0:50:00 0:52:23 0:02:23 449
19 111 ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΛΕΞ. Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:51:30 0:53:54 0:02:24 501
20 112 ΜΑΓΚΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:54:00 0:56:26 0:02:26 330
21 117 ΒΙΤΑΣΚΟΥ ΑΛΕΞΙΑ Β.Α.Ο. 0:56:30 0:59:12 0:02:42 162

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ  ΜΙΝΙ Μικρά  ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΙΛ


ΕΚΚΙΝ. ΤΕΡΜ ΧΡΟΝΟΣ
1 47 ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 0:41:30 0:43:30 0:02:00 199
2 49 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 0:24:00 0:26:00 0:02:00 455
3 67 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 0:41:00 0:43:00 0:02:00 731
4 7 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:30:30 0:32:31 0:02:01 192
5 46 ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 0:39:00 0:41:01 0:02:01 256
6 62 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 0:40:30 0:42:32 0:02:02 671
7 63 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 0:15:00 0:17:03 0:02:03 631
8 55 ΕΡΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:34:00 0:36:03 0:02:03 870
9 61 ΨΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 0:30:00 0:32:04 0:02:04 590
10 66 ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 0:21:00 0:23:04 0:02:04 762
11 56 ΓΟΚΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:40:00 0:42:05 0:02:05 22
12 19 ΣΑΛΑΛΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:31:30 0:33:36 0:02:06 20
13 48 ΜΕΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 0:33:30 0:35:38 0:02:08 339
14 45 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜ, ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 0:33:00 0:35:10 0:02:10 380
15 6 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:27:00 0:29:10 0:02:10 473
16 28 ΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 0:36:30 0:38:40 0:02:10 868
17 38 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 0:17:00 0:19:11 0:02:11 760
18 32 ΣΚΛΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 0:29:00 0:31:11 0:02:11 959
19 5 ΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:21:30 0:23:42 0:02:12 909
20 36 ΜΕΛΛΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 0:23:30 0:25:43 0:02:13 193
21 69 ΓΛΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 0:35:30 0:37:43 0:02:13 276
22 39 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 0:38:30 0:40:43 0:02:13 823
23 52 ΤΕΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:20:30 0:22:44 0:02:14 396
24 60 ΠΑΝΑΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 0:42:00 0:44:14 0:02:14 981
25 1 ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 0:18:30 0:20:45 0:02:15 288
26 50 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 0:39:30 0:41:45 0:02:15 351
27 22 ΜΑΓΚΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:22:30 0:24:45 0:02:15 421
28 57 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΕΦΡΑΙΜ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:34:30 0:36:45 0:02:15 854
29 30 ΦΑΚΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 0:37:00 0:39:16 0:02:16 813
30 29 ΜΕΡΚΟΥΡΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 0:14:30 0:16:47 0:02:17 559
31 17 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:22:00 0:24:17 0:02:17 736
32 26 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 0:16:30 0:18:47 0:02:17 975
33 65 ΑΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 0:35:00 0:37:18 0:02:18 251
34 13 ΖΑΜΠΑΘΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:19:00 0:21:19 0:02:19 144
35 53 ΜΠΟΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:24:30 0:26:49 0:02:19 880
36 23 ΜΑΓΚΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:28:30 0:30:49 0:02:19 914
37 4 ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:18:00 0:20:19 0:02:19 944
38 18 ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:28:00 0:30:20 0:02:20 309
39 33 ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΣΥΜΕΩΝ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ 0:37:30 0:39:50 0:02:20 651
40 70 ΔΕΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Ε.Σ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ 0:26:00 0:28:20 0:02:20 753
41 24 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:32:00 0:34:21 0:02:21 606
42 71 ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 0:15:30 0:17:54 0:02:24 65
43 3 ΡΑΠΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Β.Α.Ο. 0:36:00 0:38:24 0:02:24 632
44 51 ΒΑΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:17:30 0:19:55 0:02:25 484
45 34 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΥΡΙΣΙΩΤΗΣ Π.Ο. ΒΕΛΟΣ 0:23:00 0:25:25 0:02:25 641
46 35 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Π.Ο. ΒΕΛΟΣ 0:38:00 0:40:26 0:02:26 78
47 40 ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:29:30 0:32:00 0:02:30 203
48 14 ΠΟΛΥΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ. Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 0:31:00 0:33:31 0:02:31 155
49 31 ΜΑΝΤΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 0:20:00 0:22:34 0:02:34 633
50 25 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 0:14:00 0:16:36 0:02:36 73
51 37 ΜΕΛΛΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 0:32:30 0:35:06 0:02:36 514
52 16 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:16:00 0:18:37 0:02:37 822
53 2 ΚΩΣΤΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ Β.Α.Ο. 0:26:30 0:29:07 0:02:37 876
54 64 ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 0:25:30 0:28:08 0:02:38 701
55 21 ΜΑΓΚΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:19:30 0:22:22 0:02:52 107
56 10 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 0:27:30 0:30:49 0:03:19 914

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ  ΜΙΝΙ Μικρά  ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΙΛ


ΕΚΚΙΝ. ΤΕΡΜ ΧΡΟΝΟΣ
1 75 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 0:07:00 0:08:57 0:01:57 247
2 81 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:08:30 0:10:37 0:02:07 191
3 89 ΦΑΡΦΑΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:03:00 0:05:17 0:02:17 669
4 90 ΚΑΡΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 0:04:00 0:06:18 0:02:18 954
5 76 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΥΡΩΠΗ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 0:01:30 0:03:52 0:02:22 125
6 84 ΜΟΥΤΣΙΟΥ ΔΥΔΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 0:00:30 0:02:53 0:02:23 448
7 87 ΤΡΙΟΜΑΤΗ ΑΣΗΜ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:05:30 0:08:00 0:02:30 618
8 86 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Β.Α.Ο. 0:06:00 0:08:32 0:02:32 409
9 94 ΤΖΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 0:07:30 0:10:04 0:02:34 977
10 91 ΓΙΟΥΡΓΟΥΛΗ ΧΑΡΑ ΣΟΦΙΑ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 0:00:00 0:02:37 0:02:37 736
11 83 ΜΠΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:05:00 0:07:39 0:02:39 18
12 92 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:03:30 0:06:09 0:02:39 564
13 77 ΓΩΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:02:00 0:04:39 0:02:39 624
14 85 ΤΟΥΡΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Π.Α.Ο.Κ. 0:02:30 0:05:11 0:02:41 422
15 78 ΔΟΞΑΡΑ ΜΑΡΙΑ,ΕΛΕΝΗ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:09:00 0:11:49 0:02:49 640
16 93 ΖΑΚΥΝΘΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 0:08:00 0:10:54 0:02:54 100
17 96 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 0:01:00 0:04:03 0:03:03 172
18 95 ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 0:06:30 0:09:59 0:03:29 908

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4 Χ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α/ Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1 75 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤ. Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

2 14 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ

3 17 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ

4 72 ΚΑΖΙΑΛΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ

5 39 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ

6 74 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

7




8










9 13 ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:01:47 135
10 50 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 0:01:47 379
11 66 ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 0:01:49 987
12 35 ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 0:01:50 731
13 73 ΔΑΒΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 0:01:51 373
14 16 ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:01:51 706
15 5 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 0:01:52 15
16 47 ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 0:01:53 709
17 3 ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 0:01:54 501
18 36 ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΛΩΝ Α.Σ 0:01:54 771
19 4 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 0:01:55 233
20 24 ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 0:01:55 602
21 34 ΦΑΒΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 0:01:56 710
22 71 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 0:01:57 412
23 25 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ 0:01:57 506
24 52 ΠΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 0:01:58 845
25 61 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:01:59 174
26 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 0:01:59 824
27 85 ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 0:01:59 934
28 12 ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:02:00 617
29 56 ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 0:02:00 692
30 20 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 0:02:00 817
31 15 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:02:01 226
32 21 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:02:01 264













1 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ ΔΠ

94 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ ΔΠ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4 Χ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α/ Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1 103 ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

2 106 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ

3 119 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

4 109 ΨΑΡΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ

5 118 ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

6 110 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

7 115 ΑΣΑΛΙΜ ΖΩΗ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ

8 104 ΚΕΛΕΠΕΡΑ ΜΑΡΙΝΑ Σ.ΤΡ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΟΔΟΥ







9 101 ΔΟΞΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:02:03 588
10 108 ΠΙΤΣΙΚΑΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 0:02:08 82
11 116 ΓΚΟΥΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 0:02:08 316
12 113 ΞΗΡΟΥ ΕΦΗ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 0:02:08 317
13 120 ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 0:02:09 213
14 114 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 0:02:09 494
15 121 ΓΙΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 0:02:10 998
16 107 ΛΟΥΚΑΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 0:02:16 813

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  4 Χ Μινι ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α/ Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1 67 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ.

2 7 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ

3 47 ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

4 62 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ

5 30 ΦΑΚΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

6 61 ΨΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ

7 32 ΣΚΛΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ

8










9 46 ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 0:02:01 256
10 63 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ 0:02:03 631
11 55 ΕΡΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:02:03 870
12 66 ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 0:02:04 762
13 56 ΓΟΚΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:02:05 22
14 19 ΣΑΛΑΛΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:02:06 20
15 48 ΜΕΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 0:02:08 339
16 45 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜ, ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 0:02:10 380
17 6 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:02:10 473
18 28 ΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 0:02:10 868
19 38 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 0:02:11 760
20 5 ΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:02:12 909
21 36 ΜΕΛΛΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 0:02:13 193
22 69 ΓΛΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 0:02:13 276
23 39 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Π.Ο.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 0:02:13 823
24 52 ΤΕΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 0:02:14 396
25 60 ΠΑΝΑΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 0:02:14 981
26 1 ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 0:02:15 288
27 50 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 0:02:15 351
28 22 ΜΑΓΚΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:02:15 421
29 57 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΕΦΡΑΙΜ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:02:15 854
30 29 ΜΕΡΚΟΥΡΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 0:02:17 559
31 17 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:02:17 736
32 26 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 0:02:17 975







49 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΔΠ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4 Χ Μινι ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α/ Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1 84 ΜΟΥΤΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο

2 81 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ

3 94 ΤΖΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ

4 75 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ

5 76 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΥΡΩΠΗ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ

6 78 ΔΟΞΑΡΑ ΜΑΡΙΑ,ΕΛΕΝΗ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

7 77 ΓΩΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

8




9 89 ΦΑΡΦΑΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:02:17 669
10 90 ΚΑΡΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 0:02:18 954
11 87 ΤΡΙΟΜΑΤΗ ΑΣΗΜ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 0:02:30 618
12 86 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Β.Α.Ο. 0:02:32 409
13 91 ΓΙΟΥΡΓΟΥΛΗ ΧΑΡΑ ΣΟΦΙΑ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 0:02:37 736
14 92 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 0:02:39 564
15 83 ΜΠΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:02:39 18
16 93 ΖΑΚΥΝΘΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 0:02:54 100













85 ΤΟΥΡΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Π.Α.Ο.Κ. ΔΠ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΕΙΑΣ  ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΘ. ΧΡ. ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝ.





1 13 ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟ ΡΟΔΟΥ 00:23,412 0:00:00 00:23,412
2 73 ΔΑΒΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 00:24,748 0:00:00 00:24,748
3 21 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:24,320 00:1,00 00:25,320
4 50 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 00:24,684 00:1,00 00:25,684
5 3 ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 00:26,184 0:00:00 00:26,184
6 78 ΑΚΡΙΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 00:26,715 0:00:00 00:26,715
7 1 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 00:26,215 00:1,00 00:27,215
8 55 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 00:26,229 00:1,00 00:27,229
9 17 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 00:26,593 00:1,00 00:27,593
10 71 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 00:26,714 00:1,00 00:27,714
11 16 ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 00:23,579 00:5,00 00:28,579
12 75 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 00:28,816 0:00:00 00:28,816
13 34 ΦΑΒΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 00:24,300 00:5,00 00:29,300
14 92 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΒΛΑΣΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 00:29,500 0:00:00 00:29,500
15 47 ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 00:28,787 00:1,00 00:29,787
16 62 ΧΛΕΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 00:30,540 0:00:00 00:30,540
17 93 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 00:31,016 0:00:00 00:31,016
18 70 ΡΥΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 00:31,242 0:00:00 00:31,242
19 57 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 00:25,426 00:6,00 00:31,426
20 27 ΔΟΞΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 00:30,500 00:1,00 00:31,500
21 5 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 00:26,863 00:5,00 00:31,863
22 56 ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 00:26,924 00:5,00 00:31,924
23 46 ΧΑΛΙΑΣΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Π.Σ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ 00:31,980 0:00:00 00:31,980
24 12 ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 00:31,070 00:1,00 00:32,070
25 42 ΜΠΑΝΑΣΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:31,463 00:1,00 00:32,463
26 41 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:33,179 0:00:00 00:33,179
27 20 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 00:28,311 00:5,00 00:33,311
28 91 ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 00:33,311 0:00:00 00:33,311
29 14 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 00:27,321 00:6,00 00:33,321
30 22 ΛΗΜΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:33,388 0:00:00 00:33,388
31 58 ΠΑΝΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 00:28,452 00:5,00 00:33,452
32 18 ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 00:32,548 00:1,00 00:33,548
33 4 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 00:26,558 00:7,00 00:33,558
34 61 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 00:31,997 00:2,00 00:33,997
35 35 ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 00:24,129 00:10,00 00:34,129
36 32 ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 00:29,203 00:5,00 00:34,203
37 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 00:32,135 00:3,00 00:35,135
38 72 ΚΑΖΙΑΛΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 00:25,144 00:10,00 00:35,144
39 7 ΖΑΡΙΦΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Β.Α.Ο. 00:34,976 00:1,00 00:35,976
40 33 ΣΤΟΥΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Π.Ε.Σ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ 00:36,070 0:00:00 00:36,070
41 65 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΑΡΙΟΦΥΛΗΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 00:30,147 00:6,00 00:36,147
42 94 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 00:26,287 00:10,00 00:36,287
43 19 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 00:31,937 00:5,00 00:36,937
44 8 ΣΤΡΑΓΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β.Α.Ο. 00:36,116 00:1,00 00:37,116
45 45 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:37,719 0:00:00 00:37,719
46 76 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 00:38,993 0:00:00 00:38,993
47 15 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 00:33,207 00:6,00 00:39,207
48 86 ΓΙΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:29,855 00:10,00 00:39,855
49 82 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:29,115 00:11,00 00:40,115
50 88 ΤΣΟΥΡΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 00:41,179 0:00:00 00:41,179
51 11 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Σ.Ρ.ΕΛΑΦΟΣ 00:37,074 00:5,00 00:42,074
52 26 ΖΑΓΚΩΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ 00:35,129 00:7,00 00:42,129
53 43 ΘΕΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:32,150 00:10,00 00:42,150
54 90 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 00:42,248 0:00:00 00:42,248
55 84 ΓΙΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:42,567 0:00:00 00:42,567
56 85 ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:36,604 00:6,00 00:42,604
57 37 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 00:21,617 00:21,00 00:42,617
58 36 ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΛΩΝ Α.Σ 00:28,659 00:16,00 00:42,659
59 83 ΚΟΦΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:45,493 0:00:00 00:45,493
60 49 ΜΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 00:30,249 00:16,00 00:46,249
61 74 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 00:28,063 00:20,00 00:48,063
62 87 ΖΑΚΥΝΘΙΝΑΚΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 00:32,156 00:16,00 00:48,156
63 25 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ 00:30,010 00:21,00 00:51,010
64 9 ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ, ΑΓΚΑΘΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Β.Α.Ο. 00:36,974 00:15,00 00:51,974

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΕΙΑΣ  ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΘ.ΧΡ ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝ





1 103 ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 00:32,098 0:00:00 00:32,098
2 119 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 00:33,673 0:00:00 00:33,673
3 104 ΚΕΛΕΠΕΡΑ ΜΑΡΙΝΑ Σ.ΤΡ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΟΔΟΥ 00:34,152 0:00:00 00:34,152
4 109 ΨΑΡΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 00:35,546 0:00:00 00:35,546
5 120 ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:36,479 0:00:00 00:36,479
6 121 ΓΙΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:36,551 0:00:00 00:36,551
7 111 ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΛΕΞ. Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:32,425 00:6,00 00:38,425
8 110 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 00:35,914 00:5,00 00:40,914
9 118 ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 00:40,216 00:1,00 00:41,216
10 117 ΒΙΤΑΣΚΟΥ ΑΛΕΞΙΑ Β.Α.Ο. 00:40,307 00:5,00 00:45,307
11 108 ΠΙΤΣΙΚΑΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 00:31,841 00:15,00 00:46,841
12 106 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 00:32,302 00:16,00 00:48,302
13 134 ΡΗΓΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΙΛΩΝ Α.Σ 00:29,304 00:25,00 00:54,304
14 107 ΛΟΥΚΑΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 00:51,198 00:4,00 00:55,198

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΕΙΑΣ  ΜΙΝΙ Μικρά  ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΘ. ΧΡ. ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝ.ΧΡΟΝΟΣ





1 48 ΜΕΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 00:28,346 0:00:00 00:28,346
2 6 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 00:27,566 00:01,00 00:28,566
3 4 ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 00:29,740 0:00:00 00:29,740
4 19 ΣΑΖΑΛΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:28,910 00:01,00 00:29,910
5 49 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 00:29,971 0:00:00 00:29,971
6 62 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 00:30,582 0:00:00 00:30,582
7 67 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 00:30,612 0:00:00 00:30,612
8 45 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜ, ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 00:29,624 00:01,00 00:30,624
9 61 ΨΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 00:30,919 0:00:00 00:30,919
10 13 ΖΑΜΠΑΘΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 00:30,965 0:00:00 00:30,965
11 52 ΤΕΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 00:31,127 0:00:00 00:31,127
12 60 ΠΑΝΑΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ 00:31,754 0:00:00 00:31,754
13 55 ΕΡΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 00:32,063 0:00:00 00:32,063
14 17 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:31,263 00:1,00 00:32,263
15 33 ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΣΥΜΕΩΝ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ 00:31,643 00:1,00 00:32,643
16 14 ΠΟΛΥΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ. Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 00:32,862 0:00:00 00:32,862
17 66 ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 00:32,970 0:00:00 00:32,970
18 1 ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 00:33,276 0:00:00 00:33,276
19 3 ΡΑΠΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Β.Α.Ο. 00:32,931 00:1,00 00:33,931
20 7 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 00:33,162 00:1,00 00:34,162
21 5 ΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 00:34,551 0:00:00 00:34,551
22 36 ΜΕΛΛΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 00:34,659 0:00:00 00:34,659
23 30 ΦΑΚΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 00:29,920 00:5,00 00:34,920
24 53 ΜΠΟΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 00:35,348 0:00:00 00:35,348
25 32 ΣΚΛΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 00:36,821 0:00:00 00:36,821
26 50 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 00:32,055 00:5,00 00:37,055
27 71 ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:37,127 0:00:00 00:37,127
28 26 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 00:37,904 0:00:00 00:37,904
29 34 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΥΡΙΣΙΩΤΗΣ Π.Ο. ΒΕΛΟΣ 00:40,030 0:00:00 00:40,030
30 37 ΜΕΛΛΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 00:36,486 00:5,00 00:41,486
31 56 ΓΟΚΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 00:31,803 00:10,00 00:41,803
32 57 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΕΦΡΑΙΜ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:42,364 0:00:00 00:42,364
33 47 ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 00:32,729 00:10,00 00:42,729
34 2 ΚΩΣΤΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ Β.Α.Ο. 00:37,875 00:5,00 00:42,875
35 28 ΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 00:32,657 00:11,00 00:43,657
36 70 ΔΕΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Ε.Σ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ 00:34,216 00:10,00 00:44,216
37 10 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 00:44,852 0:00:00 00:44,852
38 46 ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟ Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 00:39,116 00:7,00 00:46,116
39 40 ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 00:48,100 00:1,00 00:49,100
40 18 ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:35,224 00:15,00 00:50,224
41 35 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Π.Ο. ΒΕΛΟΣ 00:44,111 00:11,00 00:55,111
42 31 ΜΑΝΤΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 00:40,389 00:15,00 00:55,389
43 16 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:37,725 00:21,00 00:58,725
44 51 ΒΑΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 00:40,390 00:20,00 01:00,390

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΕΙΑΣ  ΜΙΝΙ Μικρά  ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΘ. ΧΡ. ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝ.ΧΡΟΝΟΣ







1 75 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 00:26,065 0:00:00 00:26,065
2 81 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 00:30,415 0:00:00 00:30,415
3 96 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 00:39,174 00:00:00 00:39,174
4 76 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΥΡΩΠΗ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 00:38,208 00:2,00 00:40,208
5 84 ΜΟΥΤΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 00:42,168 00:1,00 00:43,168
6 86 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Β.Α.Ο. 00:35,895 00:11,00 00:46,895
7 95 ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 00:42,549 00:5,00 00:47,549
8 89 ΦΑΡΦΑΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 00:33,998 00:15,00 00:48,998
9 90 ΚΑΡΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 00:40,913 00:16,00 00:56,913
10 94 ΤΖΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ Π.Α.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΛΑΣ 00:52,359 00:5,00 00:57,359
11 93 ΖΑΚΥΝΘΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 00:47,475 00:10,00 00:57,475
12 77 ΓΩΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 00:56,367 00:7,00 01:03,367
13 91 ΓΙΟΥΡΓΟΥΛΗ ΧΑΡΑ ΣΟΦΙΑ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 01:00,312 00:16,00 01:16,312
14 92 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 00:56,618 00:21,00 01:17,618

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


8 + 2 =

Email
Print
WP Socializer Aakash Web