Αποτελέσματα 39ου Ποδηλατικού Γύρου Θυσίας


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤ. ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΟΥ ΑΝΔΡΩΝ









“ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ”








Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΕΚΚΙΝ. ΤΕΡΜΑΤ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 106 2:06 2:20:08 0:14:08
2 ΝΕΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 7 2:07 2:21:13 0:14:13
3 ΑΧΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 75 0:35 0:49:21 0:14:21
4 ΔΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 132 1:23 1:37:22 0:14:22
5 ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 105 0:48 1:02:34 0:14:34
6 ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 96 2:08 2:22:38 0:14:38
7 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΕΛΛΕΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 116 1:59 2:13:43 0:14:43
8 ΚΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 126 0:33 0:47:45 0:14:45
9 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Σ.Κ.ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 99 2:02 2:16:46 0:14:46
10 ΚΑΣΤΡΑΝΤΑΣ ΧΑΡΗΣ VILLENEUNE SAINT GERMAIN 1 2:00 2:14:47 0:14:47
11 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 131 2:01 2:15:51 0:14:51
12 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 108 1:40 1:54:53 0:14:53
13 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 130 0:46 1:00:57 0:14:57
14 ΨΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 95 1:46 2:00:59 0:14:59 .681
15 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 107 1:13 1:27:59 0:14:59 .888
16 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 135 1:52 2:07:07 0:15:07
17 ΣΙΓΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 51 1:53 2:08:09 0:15:09
18 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 97 1:05 1:20:12 0:15:12
19 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.-ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 18 1:56 2:11:17 0:15:17
20 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 71 1:30 1:45:20 0:15:20
21 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Π.Σ.Κ.ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 104 1:29 1:44:27 0:15:27
22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ BOTTECCHIA 69 1:57 2:12:28 0:15:28
23 ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 79 1:41 1:56:30 0:15:30
24 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 77 0:56 1:11:32 0:15:32
25 ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.Π.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 49 1:00 1:15:33 0:15:33
26 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 63 1:49 2:04:37 0:15:37
27 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΡΟΔΟΥ ΕΛΑΦΟΣ 37 1:31 1:46:39 0:15:39
28 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 76 1:10 1:25:40 0:15:40
29 ΦΡΑΜΠΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ 48 1:50 2:05:42 0:15:42
30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 9 1:24 1:39:44 0:15:44
31 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ Α.Σ.ΡΟΔΟΥ ΕΛΑΦΟΣ 36 0:50 1:05:45 0:15:45 .237
32 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 170 0:32 0:47:45 0:15:45 .359
33 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Σ.Κ.ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 100 1:11 1:26:47 0:15:47
34 ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ Ν. ΒΟΥΤΖΑ 31 1:19 1:34:53 0:15:53
35 ΓΙΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙ 23 0:51 1:06:55 0:15:55
36 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Σ.Κ.ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 103 1:45 2:00:59 0:15:59
37 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.-ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 19 1:18 1:34:02 0:16:02
38 ΚΟΤΣΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ.Π ΑΛΦΑ 28 0:52 1:08:03 0:16:03
39 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 120 1:06 1:22:07 0:16:07
40 ΒΡΟΧΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Β.Α.Ο.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 42 1:42 1:58:17 0:16:17
41 ΣΙΝΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ – WORLDOFBIKE 14 1:54 2:10:20 0:16:20
42 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ 133 1:22 1:38:26 0:16:26
43 ΠΑΓΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 67 1:33 1:49:30 0:16:30
44 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 70 0:59 1:15:33 0:16:33
45 ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ ΒΙΛΑ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 110 1:47 2:03:36 0:16:36
46 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.Π ΑΛΦΑ 27 1:37 1:53:37 0:16:37 .404
47 ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 98 1:25 1:41:37 0:16:37 .827
48 ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙ 25 1:36 1:52:38 0:16:38
49 LAERD BREGU ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΑΛΒΑΝΙΑΣ 41 2:05 2:21:41 0:16:41
50 BESMIR BANUSHI ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΑΛΒΑΝΙΑΣ 38 0:47 1:03:44 0:16:44
51 ΚΡΙΠΠΕΛ ΜΑΤΤΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 118 0:40 0:56:47 0:16:47 .579
52 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 82 0:42 0:58:47 0:16:47 .627
53 KRISTEL SOTA ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΑΛΒΑΝΙΑΣ 40 1:39 1:55:49 0:16:49
54 ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.1000 ΔΕΝΤΡΑ 26 1:27 1:43:50 0:16:50
55 ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 52 1:07 1:23:58 0:16:58
56 ALTIN SUFA ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΑΛΒΑΝΙΑΣ 39 1:12 1:29:01 0:17:01
57 ΖΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 61 1:51 2:08:07 0:17:07
58 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 78 1:34 1:51:08 0:17:08
59 ΓΑΖΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 4 0:53 1:10:09 0:17:09
60 ΠΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Σ.ΡΟΔΟΥ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ 109 1:21 1:38:15 0:17:15
61 ΣΟΡΩΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 81 1:48 2:05:20 0:17:20
62 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.-ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 20 0:38 0:55:22 0:17:22 .418
63 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 64 0:43 1:00:22 0:17:22 .869
64 ΤΣΟΥΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 6 1:04 1:21:26 0:17:26
65 KIMBLE KYLE Π.Σ.Κ.ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 101 0:39 0:56:34 0:17:34
66 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΒΑΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 74 1:20 1:37:40 0:17:40 .570
67 ΣΑΙΝΤΙΝΤ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 80 1:26 1:43:40 0:17:40 .716
68 ΚΟΥΠΡΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν.Π.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 50 1:43 2:00:49 0:17:49
69 ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 59 0:37 0:54:52 0:17:52
70 ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 73 0:34 0:51:57 0:17:57
71 ΖΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 88 1:17 1:35:09 0:18:09
72 ΤΡΙΠΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 89 1:55 2:13:23 0:18:23
73 ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 114 1:32 1:50:27 0:18:27
74 ΚΑΡΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ 46 0:36 0:54:31 0:18:31
75 ΛΙΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ – WORLDOFBIKE 17 1:02 1:20:35 0:18:35
76 ΤΣΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 87 1:03 1:22:30 0:19:30
77 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 11 0:44 1:04:23 0:20:23

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 72 1:58

DNS

ΜΑΛΙΣΙΟΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 2 1:38

DNS

ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 35 1:14

DNS

ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 134 1:01

DNS

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β.Α.Ο.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 43 0:54

DNS

-


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤ. ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΟΥ ΕΦΗΒΩΝ









“ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ”








Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΕΚΚΙΝ. ΤΕΡΜΑΤ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 162 0:20 0:34:54 0:14:54
2 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 166 0:27 0:42:07 0:15:07
3 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΟΚΟΛΑΟΣ Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 168 0:23 0:38:13 0:15:13
4 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 169 0:00 0:15:19 0:15:19
5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ Ν. ΒΟΥΤΖΑ 142 0:07 0:22:27 0:15:27
6 ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Α.Σ.ΑΤΛΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 151 0:17 0:32:28 0:15:28
7 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 163 0:24 0:39:41 0:15:41
8 ΦΡΥΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 167 0:10 0:26:04 0:16:04
9 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 155 0:22 0:38:07 0:16:07
10 ΚΑΛΟΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ – WORLDOFBIKE 137 0:15 0:31:12 0:16:12
11 ΤΣΟΡΤΟΥΚΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Β.Α.Ο.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 144 0:26 0:42:20 0:16:20
12 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 156 0:30 0:46:25 0:16:25
13 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙΟΥ 139 0:09 0:25:29 0:16:29
14 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 146 0:16 0:32:48 0:16:48
15 ΧΛΑΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ BOTTECCHIA 154 0:28 0:44:49 0:16:49
16 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ BOTTECCHIA 152 0:08 0:24:51 0:16:51
17 ΛΑΒΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 161 0:31 0:47:54 0:16:54
18 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 136 0:13 0:29:56 0:16:56
19 ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 160 0:05 0:22:11 0:17:11
20 ΜΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ BOTTECCHIA 153 0:19 0:36:25 0:17:25
21 ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 157 0:12 0:29:50 0:17:50
22 ΜΠΑΧΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 159 0:06 0:24:10 0:18:10
23 ΤΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 148 0:01 0:19:44 0:18:44
24 ΛΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 165 0:03 0:22:11 0:19:11
25 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 158 0:04 0:25:31 0:21:31

ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 150 0:29

DNS

ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 149 0:21

DNS

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ 145 0:14

DNS

-

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ
39ου ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ “ΘΥΣΙΑΣ”

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΑΣΤΡΑΝΤΑΣ ΧΑΡΗΣ VILLENEUNE SAINT GERMAIN 1 2:49:03
2 ΒΡΟΧΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Β.Α.Ο.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 42 2:49:18
3 ΝΕΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 7 2:49:24
4 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 106 2:49:42
5 ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ ΒΙΛΑ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 110 2:49:46
6 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΕΛΛΕΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 116 2:49:54
7 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 3 2:51:12
8 ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ – WORLDOFBIKE 13 2:52:34
9 ΔΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 132 2:52:53
10 ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 105 2:54:20
11 ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 62 2:54:56
12 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 131 2:55:06
13 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 108 2:55:37
14 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 71 2:55:48
15 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Π.Σ.Κ.ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 104 2:55:49
16 ΑΧΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 75 2:55:50
17 ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 96 2:55:53
18 BESMIR BANUSHI ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΑΛΒΑΝΙΑΣ 38 2:55:54
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ BOTTECCHIA 69 2:56:06
20 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 97 2:56:11
21 ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ – WORLDOFBIKE 16 2:56:20
22 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 135 2:56:47
23 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 130 2:57:14
24 ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ Ν. ΒΟΥΤΖΑ 31 2:57:21
25 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ – WORLDOFBIKE 15 2:57:52
26 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 107 2:57:53
27 ΚΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 126 2:58:04
28 LAERD BREGU ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΑΛΒΑΝΙΑΣ 41 2:58:25
29 ΨΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 95 2:58:33
30 ΖΟΥΝΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 127 2:59:32
31 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 21 3:00:45
32 ΚΟΤΣΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ.Π ΑΛΦΑ 28 3:01:12
33 ΣΙΝΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ – WORLDOFBIKE 14 3:02:03
34 ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.Π.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 49 3:02:19
35 ΡΟΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 93 3:02:20
36 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 78 3:02:30
37 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 119 3:02:30
38 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Σ.Κ.ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 99 3:03:06
39 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ Α.Σ.ΡΟΔΟΥ ΕΛΑΦΟΣ 36 3:03:27
40 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 77 3:03:33
41 ΠΑΓΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 67 3:03:49
42 ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 98 3:04:00
43 ALTIN SUFA ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΑΛΒΑΝΙΑΣ 39 3:04:01
44 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 120 3:07:25
45 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 70 3:07:32
46 ΚΟΥΠΡΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν.Π.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 50 3:08:42
47 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 122 3:08:54
48 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙ 24 3:09:17
49 ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 114 3:09:18
50 ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 5 3:09:26
51 ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 57 3:10:03
52 ΓΙΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙ 23 3:10:14
53 ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙ 25 3:10:24
54 ΓΚΟΥΧΑΤΣΑΙ ΚΕΝΝΕΤ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 55 3:12:16
55 ΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 173 3:12:17
56 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Σ.Κ.ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 103 3:12:43
57 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 170 3:12:43
58 ΣΙΓΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 51 3:14:09
59 ΖΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 61 3:14:11
60 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ 133 3:14:24
61 ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 121 3:14:49
62 ΤΖΑΝΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 10 3:15:07
63 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 34 3:15:41
64 ΖΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 88 3:15:42
65 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 76 3:15:47
66 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 33 3:16:09
67 ΣΚΡΕΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 124 3:22:00
68 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 19 3:22:38
69 ΚΡΙΠΠΕΛ ΜΑΤΤΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 118 3:22:39
70 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 32 3:24:01
71 ΣΟΡΩΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 81 3:24:28
72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 129 3:26:20
73 ΓΟΥΒΗΣ ΕΛΙΣΑΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 90 3:28:24
74 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 54 3:29:30
75 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 63 3:30:08
76 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 64 3:30:09
77 ΤΣΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 87 3:30:21
78 ΔΑΛΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22 3:30:29
79 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 18 3:32:38
80 ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 59 3:35:34
81 ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 52 3:35:57
82 ΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 123 3:37:20
83 ΛΙΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ – WORLDOFBIKE 17 3:39:13
84 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 86 3:46:09

ΓΑΖΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 4 DNF

ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 20 DNF

ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.Π ΑΛΦΑ 27 DNF

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΡΟΔΟΥ ΕΛΑΦΟΣ 37 DNF

KRISTEL SOTA ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΑΛΒΑΝΙΑΣ 40 DNF

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β.Α.Ο.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 43 DNF

ΦΡΑΜΠΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ 48 DNF

ΝΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 53 DNF

ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 73 DNF

ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΒΑΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 74 DNF

ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 79 DNF

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 85 DNF

ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 111 DNF

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 113 DNF

ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 117 DNF

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 11 DNF

ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.1000 ΔΕΝΤΡΑ 26 DNF

ΤΡΙΠΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 89 DNF

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 91 DNF

ΚΟΥΛΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 92 DNF

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Σ.Κ.ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 100 DNF

KIMBLE KYLE Π.Σ.Κ.ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 101 DNF

ΠΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Σ.ΡΟΔΟΥ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ 109 DNF

ΑΛΜΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α.Σ.Π ΑΛΦΑ 29 DNS

ΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α.Σ.Π ΑΛΦΑ 30 DNS

ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Α.Σ.ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 44 DNS

ΚΑΡΑΝΤΑΜΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 56 DNS

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 58 DNS

ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 60 DNS

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 72 DNS

ΓΥΦΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 112 DNS

ΚΟΡΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 125 DNS

ΜΟΛΛΑ ΧΑΡΟΥΝ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 128 DNS

ΤΣΟΥΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 6 DNS

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 9 DNS

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ.Α.Σ.ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 45 DNS

ΠΑΠΑΔΕΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 94 DNS

ΚΑΒΟΥΡΤΖΙΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Σ.Κ.ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 102 DNS

-

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ
39ου ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ “ΘΥΣΙΑΣ”

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 162 2:52:30
2 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 166 2:52:39
3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 169 2:53:04
4 ΛΑΒΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 161 2:56:04
5 ΦΡΥΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 167 2:56:47
6 ΣΥΡΙΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ Α.Σ. “Ο ΠΡΩΤΕΑΣ” 140 2:57:09
7 ΤΣΟΡΤΟΥΚΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Β.Α.Ο.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 144 2:57:36
8 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 149 2:58:10
9 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 163 2:58:33
10 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 155 3:06:30
11 ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 160 3:06:43
12 ΚΑΛΟΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ – WORLDOFBIKE 137 3:06:44
13 ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Α.Σ.ΑΤΛΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 151 3:07:50
14 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 146 3:07:55
15 ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 157 3:09:39
16 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 136 3:13:29
17 ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 150 3:13:54
18 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ Ν. ΒΟΥΤΖΑ 142 3:14:37
19 ΜΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ BOTTECCHIA 153 3:17:52
20 ΤΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 148 3:23:02
21 ΛΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 165 3:36:07
22 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 138 3:36:39
23 ΜΠΑΧΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 159 3:36:40
24 ΧΛΑΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ BOTTECCHIA 154 3:48:26
25 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ BOTTECCHIA 152 3:48:27

ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 147 DNF

ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 156 DNF

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 158 DNF

ΤΣΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 164 DNF

ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΟΚΟΛΑΟΣ Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 168 DNF

ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙΟΥ 139 DNS

ΠΑΓΚΑΛΤΣΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α.Σ.1000 ΔΕΝΤΡΑ 141 DNS

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β.Α.Ο.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 143 DNS

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ 145 DNS

-

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
39ου ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ “ΘΥΣΙΑΣ”

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΧΡΟΝΟΣ
1 ΦΑΣΟΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 621 2:49:20
2 ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ – ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ Π.Σ.ΡΟΔΟΥ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ 624 3:00:10
3 ΣΤΡΟΥΜΟΥΛΗ ΔΑΝΑΗ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 623 3:13:42
4 ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 622 3:15:54
5 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 602 3:19:52
6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΛΥ Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 620 3:20:01
7 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 626 3:24:00
8 ΑΡΚΟΥΔΗ – ΒΑΦΕΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 628 3:26:06
9 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 629 3:42:50

ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 625 DNS

ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 627 DNS

-

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΣΤΕΡ Α
39ου ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ “ΘΥΣΙΑΣ”

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΧΡΟΝΟΣ
1 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 116 2:42:36
2 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 2:43:07
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο. 112 2:46:30
4 ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 117 2:46:50
5 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο. 110 2:47:36
6 ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 130 2:47:59
7 ΣΠΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 8 2:48:50
8 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 114 2:49:03
9 ΜΠΕΛΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο. 111 2:49:16
10 ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 135 2:51:15
11 ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 125 2:53:52
12 ΜΑΤΘΑΙΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 113 2:54:29
13 ΤΣΙΡΙΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 69 2:54:52
14 ΔΡΟΥΓΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 134 2:55:18
15 ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ Α.Σ.Π.ΑΛΦΑ 5 2:55:19
16 ΧΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 128 2:59:13
17 ΜΠΕΡΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 129 2:59:14
18 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΜΗΝΑΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 104 3:01:03
19 ΜΕΤΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 126 3:03:08
20 ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 11 3:05:10
21 ΜΠΡΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 131 3:11:44
22 ΜΑΥΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 102 3:12:42
23 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α.Σ.Π.ΑΛΦΑ 14 3:12:47
24 ΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ.ΑΤΛΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 123 3:14:25
25 ΤΣΑΓΚΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 118 3:14:26
26 ΞΕΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 67 3:15:51
27 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.Π.ΑΛΦΑ 108 3:20:19
28 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 127 3:24:45
29 ΡΟΜΠΙΝΣΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 101 3:29:01
30 ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΠΑ 348 3:32:03
31 ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 136 3:34:46
32 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 105 3:37:40
33 ΞΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 132 3:40:14
34 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.Π.ΑΛΦΑ 107 3:48:09

ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 106 DNF

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β.Α.Ο.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 109 DNF

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 115 DNF

ΚΙΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 119 DNF

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Α.Σ.ΑΤΛΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 122 DNF

-

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΣΤΕΡ Β
39ου ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ “ΘΥΣΙΑΣ”

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΑΤΑΠΟΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 381 2:42:08
2 ΞΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 374 2:43:40
3 ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 201 2:45:32
4 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 370 2:45:55
5 ΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 244 2:46:27
6 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ Ν. ΒΟΥΤΖΑ 369 2:47:46
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.Π.ΑΛΦΑ 275 2:48:40
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 301 2:48:58
9 ΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 365 2:49:59
10 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Σ.Π.Α.Μ.ΕΡΜΗΣ 205 2:51:53
11 ΜΑΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΕΠΑ 214 2:53:26
12 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο. 360 2:53:52
13 ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 202 2:54:33
14 ΤΖΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 380 2:54:39
15 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Σ.Π.ΑΛΦΑ 203 2:54:40
16 ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 392 2:54:49
17 ΜΑΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 364 2:59:48
18 ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 224 3:00:35
19 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 394 3:01:13
20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 386 3:01:27
21 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 213 3:01:48
22 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Π.Α.Σ.ΑΤΛΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 384 3:01:49
23 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 297 3:02:35
24 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 208 3:03:47
25 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 219 3:04:30
26 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο. 216 3:04:51
27 ΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 395 3:04:52
28 ΤΣΑΠΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο. 358 3:05:10
29 ΜΗΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 377 3:06:28
30 ΛΙΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 375 3:06:29
31 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 309 3:13:49
32 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 399 3:13:59
33 ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Α.Σ.ΑΤΛΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 383 3:14:25
34 ΚΕΦΑΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α.Σ.Π.ΑΛΦΑ 356 3:18:49
35 ΤΡΟΥΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 389 3:20:25
36 ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 346 3:22:46
37 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 393 3:24:06
38 ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΠΑ 231 3:26:14
39 ΝΤΙΑΓΚΟΥΡΙΣΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΠΕΠΑ 311 3:27:55
40 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ 379 3:29:17
41 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.Π.ΑΛΦΑ 355 3:29:19
42 ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α.Σ.Π.ΑΛΦΑ 220 3:32:20
43 ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 353 3:36:18
44 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙΟΥ 234 3:37:13
45 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 363 3:38:54
46 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 349 3:39:17
47 ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 385 3:41:19
48 ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ Α.Σ.ΠΡΟΟΔΟΣ Ν. ΒΟΥΤΖΑ 347 3:42:32
49 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 398 3:51:43
50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 388 3:54:13

ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 396 DNF

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 397 DNF

ΜΕΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 351 DNF

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α.Σ.Π.ΑΛΦΑ 357 DNF

ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α.Σ.Π.ΑΛΦΑ 204 DNF

ΣΚΟΡΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 378 DNF

ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο. 359 DNS

ΚΑΨΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α.Ο.ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 362 DNS

ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 299 DNS

ΧΑΛΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 308 DNS

ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 352 DNS

ΖΕΝΕΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 354 DNS

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 366 DNS

ΜΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 372 DNS

-

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΣΤΕΡ Γ
39ου ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ “ΘΥΣΙΑΣ”

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΧΡΟΝΟΣ
1 ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ – WORLDOFBIKE 512 2:45:27
2 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 508 2:48:40
3 ΜΑΛΙΣΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 444 2:48:50
4 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 502 2:57:29
5 ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ.ΤΡ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 521 3:02:18
6 ΣΙΑΤΡΑΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 404 3:04:38
7 ΚΑΠΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 513 3:08:35
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 517 3:12:44
9 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 454 3:13:07
10 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 406 3:14:31
11 ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 523 3:17:55
12 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Σ.Π.ΑΛΦΑ 405 3:20:05
13 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 504 3:22:34
14 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο. 507 3:28:42
15 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 411 3:30:19
16 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 503 3:35:42
17 ΑΛΙΦΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 501 3:35:43
18 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 519 3:37:40
19 ΠΙΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ 416 3:38:09
20 ΝΤΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 522 3:43:48
21 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 514 3:54:22

ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 410 DNF

ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο. 506 DNF

ΠΑΠΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 509 DNF

ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 510 DNF

ΜΟΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 518 DNF

ΓΚΟΛΟΝΚΑ ΡΙΤΣΑΡΝΤ Γ.Α.Σ.ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 511 DNS

ΚΑΤΟΠΟΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Ο.Φ.Π.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 520 DNS

-

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΣΤΕΡ Δ
39ου ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ “ΘΥΣΙΑΣ”

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΧΡΟΝΟΣ
1 ΑΓΓΕΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 582 3:23:04
2 ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ 581 3:30:12
3 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 572 3:43:44
4 ΓΚΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΠΑ 565 4:05:47

ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Π.Α.Μ.ΕΡΜΗΣ 551 DNS

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

  • Δεν βρέθηκαν σχετικά άρθρα

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


9 + 3 =

Email
Print
WP Socializer Aakash Web