Με απόλυτη επιτυχία ο 4ος Γύρος Ταϋγέτο MTB οpen

Την Κυριακή 1.11.2015 πραγματοποιήθηκε στην Νέδουσα Μεσσηνίας με απόλυτη επιτυχία  ο 4ος Γύρος Ταϋγέτο MTB οpen.

Ο αγώνας διεξίχθει κανονικά και παρά τις καιρικές συνθήκες που δεν ήταν η καλύτερες….. με τις συμμετοχές να φτάνουν τις 85 κι οι εντυπώσεις να μένουν οι καλύτερες το ραντεβού δόθηκε για το 2016 με τον 5ο Γύρο Ταϋγέτου.

4ος Γύρος Ταϋγέτου 2015
Αποτελέσματα κατηγoρίας Race

Κατάταξη Κατηγορία Φύλο Όνομα Σύλλογος Χρόνος
1 19-29 Α1 Κουβελας Κωνσταντινος Ποδηλατόδρομος Πύργου 2:11:55
2 19-29 Α1 Αιμιλιανο Βιλα Ποδηλατόδρομος Πύργου 2:11:57
3 19-29 Α1 Κοτσιφης Αγγελος 2:17:19
4 19-29 Α1 Μπτελιας Κωνσταντινος 2:53:58
5 19-29 Α1 Τσερπης Βαγγελης DNS
1 30-39 Α2 Δημητρακοπουλος Δημητρης Θρακας Ιππέας 2:00:30
2 30-39 Α2 Παπασαβας Μιχαλης 2:04:35
3 30-39 Α2 Παπαδοπουλος Σταυρος 2:11:58
4 30-39 Α2 Τσαγκουρης Φωτης 2:18:00
5 30-39 Α2 Περδικαρης Γιωργος 2:33:25
6 30-39 Α2 Γαλανης Γιωργος 2:43:10
7 30-39 Α2 Καραμπας Τασος Τρικαλα Ο.Π.Ο.Π 2:47:33
8 30-39 Α2 Σταθακης Δημητρης 2:58:05
9 30-39 Α2 Μαμουνας Σοφοκλης 3:02:30
10 30-39 Α2 Κουμουνδουρος Παναγιωτης 3:10:30
11 30-39 Α2 Δημοπουλος Κωστας 3:37:25
12 30-39 Α2 Θεοδόρου Νίκος DNS
13 30-39 Α2 Αλετρας Αεξανδρος DNS
14 30-39 Α2 Κανελλοπουλος Σταυρος Θρακας Ιππέας DNS
1 40-49 Α3 Ντουλιας Δημητρης 2:08:20
2 40-49 Α3 Βεργετοπουλος Παναγιωτης 2:16:55
3 40-49 Α3 Σταθης Λαμπρος 2:25:24
4 40-49 Α3 Μακρινος Πανος 2:26:04
5 40-49 Α3 Ματσουκας Γιαννης Ν.Π.Ο.Χαλκίδας – Ninerds 2:43:07
6 40-49 Α3 Βελιτζέλος Παύλος 2:48:24
7 40-49 Α3 Τσόκος Παναγιώτης 3:07:00
8 40-49 Α3 Χοραήτης Παναγιώτης 3:24:25
9 40-49 Α3 Χατζηκαννελος Νικος 3:35:30
10 40-49 Α3 Κωνσταντοπουλος Θοδωρης 4:50:00
40-49 Α3 Χουβαρδάς Ιορδάνης DNS
40-49 Α3 Ηλιοπουλος Γιωργος DNS
40-49 Α3 Κοριτσίδης Γιώργος DNS
40-49 Α3 Τενταρης Γιωργος DNS
40-49 Α3 Γεωργιάδης Παναγιώτης DNS
4049 Α3 Πάτσας Πέτρος DNS
40-49 Α3 Θεοφιλόπουλος Γιάννης DNS
40-49 Α3 Στεργίου Θάνος DNS
40-49 Α3 Μπακογιάννης Γιάννης DNS
40-49 Α3 Ματσούκας Λευτέρης DNS
1 50+ A4 Παπαδοπουλος Στεριος 2:31:30
2 50+ A4 Ντιαμονκ Κοσταντινε 2:38:04
3 50+ A4 Κωστόπουλος Βασίλης 2:46:00
4 50+ A4 Δορκοφίκης Ντίνος DNS
5 50+ A4 Ρουμανιας Θανασης DNS
1 Ηλεκτρικά Ανδρεόπουλος Νίκος Electric Rev By Helma 1:34:55
2 Ηλεκτρικά Κλείδωνα Δώρα 2:49:25
3 Ηλεκτρικά Σφυρής Κων/νος 3:12:33
4 Ηλεκτρικά  Ραγκούσης Αντώνης 3:25:25
5 Ηλεκτρικά Κολογουρος Διαμαντής 3:25:30
6 Ηλεκτρικά Ζώη Αγγελική 3:26:14
7 Ηλεκτρικά Πετροβας Λυκουργος 3:26:16
8 Ηλεκτρικά Γιαννακεας Γιωργος 4:33:00
Αποτελέσματα κατηγορίας Fun
Κατάταξη Κατηγορία Φύλο Όνομα Σύλλογος Χρόνος
1 15-19 Α1 Ταμπαροπουλος Ερμης 2:22:38
2 15-19 Α1 Νταβουντιάν Γιώργος Μεσσηνιακός Γ.Σ 2:28:30
3 15-19 Α1 Τσέλιος Χαράλαμπος Ποδηλατόδρομος Πύργου 2:38:27
4 15-19 Α1 Μαρτσελέας Δημήτρης 2:44:17
5 15-19 Α1 Πονηρεας Νικος 3:10:15
6 15-19 Α1 Δημάγγελος Δημήτρης 3:11:50
7 15-19 Α1 Αναγνωστόπουλος Φώτης 3:17:40
8 15-19 Α1 Μπαρμπετσέας Μάρκος Φιλαθλιτικός όμιλος Πυργου 3:30:30
9 15-19 Α1 Γιαννακέας Κώστας 3:34:40
10 15-19 Α1 Πασπαλιάρης Σταμάτης 3:39:20
11 15-19 Α1 Μαρκάκης Φώτης 3:41:45
12 15-19 Α1 Ισαρης Κωστας 3:46:30
13 15-19 Α1 Κατσικέας Δημήτρης DNF
14 15-19 Α1 Πανταζόπουλος Γιώργος DNF

1 20-29 Α2 Τσιοτσιος Αλεξανδρος Πηγασος Κυψελης 2:24:03
2 20-29 Α2 Σπυρίδης Γιωργος 3:05:45
3 20-29 Α2 Γεωργακόπουλος Παναγιώτης 3:39:59
4 20-29 Α2 Γιακουμης Δημητρης 4:20:05

1 30-39 Α3 Σολουπης Γιωργος 2:20:35
2 30-39 Α3 Κολοβάδης Αριστομένης Φιλαθλιτικός όμιλος Πυργου 2:35:35
3 30-39 Α3 Χουλιαρας Γιωργος Πηγασος Κυψελης 2:54:06
4 30-39 Α3 Γαϊτανος Γιαννης 2:55:50
5 30-39 Α3 Λαγοπάτης Γιωργος 3:12:33
6 30-39 Α3 Κοντογιαννης Πανος 3:15:10
7 30-39 Α3 Γυφτεας Παναγιωτης Ποδηλατόδρομος Πύργου 3:18:55
8 30-39 Α3 Ζεπος Νικος 3:35:20
9 30-39 Α3 Μπαντούνας Ανδρεας Φιλαθλιτικός όμιλος Πυργου 3:46:10
10 30-39 Α3 Γιαννακοπουλος Παναγιωτης 4:04:00
11 30-39 Α3 Μηχος Βασιλης DNF
30-39 Α3 Ανδριανοπουλος Γιαννης DNS
30-39 Α3 Γυφτουλας Πετρος Ευκλής Καλαματας DNS
30-39 Α3 Aνδριανοπουλος Παναγιωτης DNS
30-39 Α3 Μουραντάκ Χριστόφορος DNS
30-39 Α3 Νικολόπουλος Γιάννης DNS

1 40-49 Α4 Ταμπαροπουλος Αρης 2:31:00
2 40-49 Α4 Τζανετος Νικος 2:37:04
3 40-49 Α4 Κανελλέας Σταύρος 2:44:17
4 40-49 Α4 Μπούσδας Γιώργος Φιλαθλιτικός όμιλος Πυργου 2:50:13
5 40-49 Α4 Ζηρος Νικος 2:51:30
6 40-49 Α4 Βλαχος Γιωργος 3:06:55
7 40-49 Α4 Δαβαρης Κωνσταντίνος 3:07:18
8 40-49 Α4 Γεωργόπουλος Δημήτρης Ευκλής Καλαματας 3:08:05
9 40-49 Α4 Αυραμέας Γιάννης 3:17:20
10 40-49 Α4 Χουβαρδας Ιωρδανης 4:04:00
11 40-49 Α4 Κοντογονης Αγγελος 4:45:00
12 40-49 Α4 Θεοφιλοπουλος Γιαννης 5:00:00
13 40-49 Α4 Στεργιου Θανος 5:00:00
14 40-49 Α4 Τρομ Νικος DNF
15 40-49 Α4 Γεωργιάδης Παναγιώτης DNS
40-49 Α4 Πάτσας Πέτρος DNS
40-49 Α4 Σίδας Κωνσταντίνος DNS
40-49 Α4 Κολαμπας Αλεξανδρος DNS
40-49 Α4 Βαχακης Βασιλης DNS
40-49 Α4 Νικητόπουλος Θανος Ευκλής Καλαματας DNS
40-49 Α4 Ζεπος Πετρος DNS
40-49 Α4 Περιζακης Γιαννης DNS
1 Fun Γ1 Χατζηβασιλείου Μαρία 3:31:31
2 Fun Γ1 Δημοπουλου Σοφια 4:46:00


Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

  • Δεν βρέθηκαν σχετικά άρθρα

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


4 + 7 =

Email
Print
WP Socializer Aakash Web