Δύο Πανελλήνια Ρεκόρ στην Ημερίδα Πίστας

Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε η Ημερίδα πίστας που διοργανώθηκε από την Ελληνική Ομοσπονδία Ποδηλασίας στο Ολυμπιακό Ποδηλατοδρόμιο, την Κυριακή 5 Απριλίου. Το αθλητικό γεγονός της ημέρας ήταν τα δύο νέα Ρεκόρ στα 200 και 500 μέτρα στους Παίδες.

Δίπλα στο χρόνο των Πανελληνίων ρεκόρ στην κατηγορία Παίδων, φαντάζει πλέον το όνομα του Σπύρου Δέβαρη. Στα 200 μέτρα ο αθλητής του ΠΕΛΟΤΟΝ έκανε νέο Πανελλήνιο ρεκόρ στα Προκριματικά με χρόνο 11,249, ρεκόρ που κρατούσε για 10 συναπτά έτη. Στον αγώνα ο Κωνσταντούρας (ΔΙΑΓΟΡΑΣ) ήταν ο μεγάλος νικητής με τους Δέβαρη (ΠΕΛΟΤΟΝ) και Δημητρόπουλο (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ) να κλεινουν το βάθρο.

Στους Έφηβους, νικητές στα 200μέτρα ήταν οι Ευδοκιμήδης (ΑΣΟ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ) Σαλπαδήμος (ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΡΟΔΟΥ) και Γεωργιάδης (ΑΣΟ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ).

Ξανά, στην Ατομική Χρονομέτρηση Παίδων ο Δέβαρης (ΠΕΛΟΤΟΝ) έκανε Νέο Πανελλήνιο Ρεκόρ με χρόνο 34,495 αφήνοντας πίσω τους Δημητρόπουλο και Χρηστάκο (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ).

Στους Έφηβους οι νικητές των 200ών μέτρων και πάλι στο βάθρο αλλά αυτή τη φορά με τον Σαλπαδήμο (ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΡΟΔΟΥ) στο υψηλότερο σκαλί και τους Γεωργιάδη και Ευδοκιμήδη (ΑΣΟ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ) να συμπληρώνουν την τριάδα.

Στις Γυναίκες, Η Βαρβάρα Φασόη (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Χ) επικράτησε με χρόνο 39,97 των Πλέγα (Π.Ε.Σ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ) και Λεπενιώτη (Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ).

Στους πόντους Ανδρών – Εφήβων το βάθρο των νικητών συμπληρώθηκε από τους Μουστάκας (ΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ) Σταυρακάκης (ΠΟΧ ΤΑΛΟΣ) και Τσοπούρογλου (Π.Γ.Σ ΛΑΡΙΣΣΑΣ).

Η μεγάλη μάχη στο Κεϊριν Ανδρών-Εφήβων δόθηκε από τους Σωτήρη Μπρέτα (ΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ).

Στυλιανό Αγγελίδη (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ) & Σωτηρακόπουλο (Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ) με νικητή τον πρώτο.

Αποτελέσματα:

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΚΕΙΡΙΝ
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α Ν Ε ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 12 ΜΠΡΕΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ
2 65 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ν ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
3 57 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Α Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ
4 41 ΧΑΡΧΑΛΑΚΗΣ Π. Ν Π.Ο.ΒΟΛΟΣ
5 66 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ν ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
6
7 56 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ν Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ
8 67 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
9 17 ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
10 16 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
11 28 ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ Π.Σ.ΡΟΔΟΥ
12 15 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
ΔΠ 13 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ν Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 200μ.ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΕΦΗΒΩΝ
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 17 ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
2 29 ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ Π.Σ.ΡΟΔΟΥ
3 16 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
4 15 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
   
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 200Μ.ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ  
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2 28 ΔΕΒΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ.
3 30 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
4 29 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ ΠΟΝΤΩΝ (100 ΣΤΡΟΦΕΣ)
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ Α
1 13 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ
2 52 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ
3 31 ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ Α
4 36 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ Α
5 67 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
6 68 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
7 32 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ
8 33 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Π.Ε.Σ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ Α
9 69 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Α
10 49 ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ
11 59 ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. Α
12 63 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ.
13 18 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
14 50 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Α
17 34 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.Ε.Σ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ Α
18 28 ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ Π.Σ.ΡΟΔΟΥ Α
19 38 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ Α
20 35 ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ε.Σ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΚΤ 27 ΜΑΡΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Π.Σ.ΑΤΛΑΣ Α
ΕΚΤ 60 ΖΟΥΝΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. Α
ΕΚΤ 43 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ
ΕΚΤ 62 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ.
ΕΚΤ 48 ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ Α
ΕΓΚ 15 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
ΠΑΙΔΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ ΠΟΝΤΩΝ (60 ΣΤΡΟΦΕΣ)
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 26 ΓΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2 14 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
3 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ Π
4 29 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Π
5 20 ΚΑΙΜΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ Π
6 13 ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ
7 7 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ
8 25 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Π
9 27 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ
10 12 ΒΟΡΡΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ Π
11 32 ΦΑΣΟΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ-ΧΑΙΔ
12 2 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ
13 8 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ Π
14 19 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ Π
ΕΚΤ 28 ΔΕΒΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. Π
ΕΚΤ 35 ΠΛΕΓΑ ΓΑΒΡΙΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Π.Ε.Σ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΚΤ 18 ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΚΤ 41 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.
ΕΓΚ 1 ΛΕΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ Π
ΕΓΚ 22 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ Π
ΕΓΚ 23 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ
ΕΓΚ 30 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
ΕΓΚ 31 ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ
ΔΠ 16 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΕΦΗΒΩΝ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 29 ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ Π.Σ.ΡΟΔΟΥ 1,08,141
2 16 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1,09,520
3 17 ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1,09,767
4 64 ΣΚΙΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 1,11,005
5 18 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1,12,054
6 63 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 1,12,202
7 52 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1,12,464
8 71 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 1,12,747
9 62 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 1,13,070
10 53 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1,13,093
11 19 ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1,13,768
12 4 ΜΠΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1,14,527
13 50 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1,15,689
14 43 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 1,16,570
15 39 ΣΕΛΙΒΑΝΩΦ ΠΑΥΛΟΣ-ΣΤΕΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 1,16,770
16 42 ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 1,19,024
17 3 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1,19,854
18 11 ΑΤΖΕΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ,ΑΛΚΙΝΟΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ-ΧΑΙΔ 1,20,854
19 44 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 1,23,736
20 9 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 1,24,224
21 30 ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ 1,25,596
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ  ΠΑΙΔΩΝ
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 28 ΔΕΒΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ.
2 30 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
3 29 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
4 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ
5 16 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ
6 14 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
7 7 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ
8 23 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ
9 20 ΚΑΙΜΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ
10 13 ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ
11 3 ΦΡΙΝΤΖΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
12 25 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
13 1 ΛΕΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ
14 22 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ
15 26 ΓΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
16 18 ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ
17 8 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ
18 4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
19 9 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ
20 12 ΒΟΡΡΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ
21 11 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ-ΧΑΙΔ
22 2 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ
23 27 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ
24 10 ΑΔΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ-ΧΑΙΔ
25 61 ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ
26 19 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ
27 24 ΛΗΜΝΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 32 ΦΑΣΟΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ-ΧΑΙΔ
2 35 ΠΛΕΓΑ ΓΑΒΡΙΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Π.Ε.Σ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ
3 31 ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ
4 41 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.
5 34 ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΑΝΝΑ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙΟΥ
6 37 ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ
7 38 ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ
8 33 ΤΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α.Π.Ο.ΚΟΡΩΠΙΟΥ

hellenic-cycling.gr


Μοιραστείτε αυτό το άρθρο

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Άρθρα που ίσως σας ενδιαφέρουν:

  • Δεν βρέθηκαν σχετικά άρθρα

Τα σχόλια σας

comments

Leave a Comment


9 + 3 =

Email
Print
WP Socializer Aakash Web